Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.
- najniższa cena z ostatnich 30 dni
| Długość zlewozmywaka (mm) | 560 mm |
|---|---|
| Szerokość zlewozmywaka (mm) | 480 mm |
| Głębokość komory zlewozmywaka (mm) | 210 mm |
| Otwór na baterię: | Tak |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Kolor: | Miedź szczotkowana |
| W komplecie ze zlewozmywakiem: | uszczelka, syfon z sitkiem, zaczepy mocujące, zaślepka |
| Średnica otworu odpływowego: | 90 mm |
| Wariant korka: | uniwersalny, z sitkiem |
| Typ syfonu: | kuchenny, z możliwością podłączenia zmywarki |
| Gwarancja: | 120 miesięcy na szczelność konstrukcji stalowej, 24 miesiące pozostałe elementy |
| Producent: | Rea |
Wprowadź do swojej kuchni idealne połączenie nowoczesnego designu i maksymalnej funkcjonalności dzięki zlewozmywakowi dwukomorowemu Toby w efektownym wykończeniu miedź szczotkowana. To niezawodne rozwiązanie, które znacznie ułatwi Twoje codzienne obowiązki. Wykonanie z najwyższej jakości stali nierdzewnej Aisi 304 o grubości 2 mm zapewnia mu wyjątkową odporność i sprawia, że jest to produkt niezwykle trwały, gotowy sprostać wymaganiom każdej intensywnie użytkowanej kuchni, a ciepły, niebanalny odcień szczotkowanej miedzi wprowadza do wnętrza unikalny charakter.
Wybierz zlewozmywak kuchenny Toby Miedź szczotkowana i ciesz się niesamowitą wygodą oraz nienaganną estetyką w swojej strefie roboczej. Solidne materiały, oryginalny design i przemyślana, dwukomorowa konstrukcja to gwarancja niezawodności i higieny przez długie lata.
Bądź na bieżąco z naszą ofertą, promocjami i ofertami specjalnymi!
Już dziś zapisz się do newslettera!
Zamówienia wysyłamy najpóźniej następnego dnia roboczego od ich opłacenia (lub wybrania płatności za pobraniem). Wszystkie przesyłki są ubezpieczone oraz starannie i bezpiecznie zapakowane.
Przesyłki do 30 kg wysyłamy firmą kurierską DPD, natomiast przesyłki powyżej 30 kg są wysyłane firmą spedycyjną Rohlig-Suus. Kabiny prysznicowe, drzwi i inne produkty wymagające szczególnej ostrożności wysyłamy na paletach, w pozycji pionowej, na specjalnie zbudowanym stelażu.
Udostępniamy możliwość skorzystania z szybkich płatności internetowych realizowanych przez cenione i w pełni bezpieczne platformy Przelewy24, PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) i Paypal. Poza tymi formami, możesz również zapłacić za towar przelewem tradycyjnym na nasze konto lub gotówką kurierowi przy odbiorze towaru.
Numer konta do wpłat:
PL28 1500 1344 1213 4008 0113 0000
Infolinia: +48 857-337-777
Obsługa Klienta
Mail: tutumi@tutumi.pl
Dział Techniczny
Mail: bok@tutumi.pl
Dział Reklamacji
Mail: reklamacje@tutumi.pl
Można również wysłać do nas wiadomość przez Formularz kontaktowy.
Jeżeli masz jakieś skargi, uwagi lub pochwały, napisz do nas:
Mail: kierownik@rea.pl