Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK

Nasze marki

Oferujemy szeroką gamę artykułów ogrodowych – od narzędzi i akcesoriów do pielęgnacji ogrodu, przez dekoracje, do mebli i elementów wystroju wnętrz i ogrodu. Dlaczego wybrać nas? Ponieważ oferujemy towary najwyższej jakości, gwarantujące pełną satysfakcję pod względem użytkowym jak i wizualnym. Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży internetowej zapewni Państwu profesjonalną obsługę i indywidualne podejście do każdego zamówienia.

Jesteśmy producentem sprzętu sportowego, a nasza oferta powiększa się proporcjonalnie do zaangażowania naszych klientów w aktywny styl życia. Poszerzamy horyzonty i śledzimy trendy w świecie fitness, aby nasza oferta stale była atrakcyjna i kompletna. Najwyższa jakość oferowanych produktów, dobra cena, gwarancja producenta i zadowolenie Klientów to główne cele Flexifit.pl.

Newsletter

Bądź na bieżąco z naszą ofertą, promocjami i ofertami specjalnymi!
Już dziś zapisz się do newslettera!

Najlepszym określeniem sklepu Tutumi jest otwarty. Otwarty na nowe możliwości, na szeroki i zróżnicowany asortyment, ale przede wszystkim otwarty na potrzeby i sugestie naszych Klientów. Wiedza i doświadczenie, jakie zdobyliśmy i cały czas zdobywamy podczas budowania naszej marki pozwala nam zagwarantować obsługę Twojego zamówienia na najwyższym poziomie. Zaufało nam już ponad 500 000 osób, na co wpływają czynniki takie jak najwyższa jakość produktów, bezproblemowy kontakt z klientem oraz bardzo szeroka gama produktów. W skład marki Tutumi wchodzą również marki takie jak Bluegarden, Flexifit oraz Kigu. Dzięki temu nasz asortyment jest kompleksowy i trafia do szerokiego grona Klientów.