Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.
| Kolor:: | Złoty szczotkowany |
|---|---|
| Materiał:: | Mosiądz, ABS |
| Rodzaj baterii:: | Termostatyczna |
| Sposób montażu:: | Natynkowy |
| Regulacja wysokości: : | Tak |
| Wysokość min.: | 800 mm |
| Wysokość max.: | 1400 mm |
| Wylewka wannowa:: | Nie |
| Regulacja ciśnienia:: | Tak |
| System Anti-Calc: | Tak |
| Powłoka:: | PVD |
| Rozstaw przyłączy: | 150 mm |
| Model: | Atrium |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Producent: | Rea |
Wprowadź do swojej strefy kąpielowej powiew luksusu i nowoczesnej geometrii dzięki zestawowi natryskowemu Rea Atrium w wykończeniu złoto szczotkowane. To idealne połączenie wyrafinowanego stylu i bezkompromisowej funkcjonalności, które odmieni wnętrze każdej łazienki. Zestaw charakteryzuje się wyrazistym, kwadratowym designem deszczownicy, słuchawki oraz baterii, co czyni go doskonałym wyborem do aranżacji w stylu glamour, nowoczesnym oraz loftowym, gdzie złoto stanowi elegancki, ocieplający akcent.
Zestaw Rea Atrium to nie tylko urządzenie sanitarne, ale przede wszystkim biżuteria dla Twojej łazienki. Dzięki zastosowaniu powłoki PVD, satynowa, szczotkowana struktura złota prezentuje się niezwykle szlachetnie i jest łatwa w pielęgnacji, nie pozostawiając widocznych śladów po kroplach wody. Wybierając ten model, stawiasz na luksus i funkcjonalność, która cieszy oko domowników każdego dnia.
Bądź na bieżąco z naszą ofertą, promocjami i ofertami specjalnymi!
Już dziś zapisz się do newslettera!
Zamówienia wysyłamy najpóźniej następnego dnia roboczego od ich opłacenia (lub wybrania płatności za pobraniem). Wszystkie przesyłki są ubezpieczone oraz starannie i bezpiecznie zapakowane.
Przesyłki do 30 kg wysyłamy firmą kurierską DPD, natomiast przesyłki powyżej 30 kg są wysyłane firmą spedycyjną Rohlig-Suus. Kabiny prysznicowe, drzwi i inne produkty wymagające szczególnej ostrożności wysyłamy na paletach, w pozycji pionowej, na specjalnie zbudowanym stelażu.
Udostępniamy możliwość skorzystania z szybkich płatności internetowych realizowanych przez cenione i w pełni bezpieczne platformy Przelewy24, PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) i Paypal. Poza tymi formami, możesz również zapłacić za towar przelewem tradycyjnym na nasze konto lub gotówką kurierowi przy odbiorze towaru.
Numer konta do wpłat:
PL28 1500 1344 1213 4008 0113 0000
Infolinia: +48 857-337-777
Obsługa Klienta
Mail: tutumi@tutumi.pl
Dział Techniczny
Mail: bok@tutumi.pl
Dział Reklamacji
Mail: reklamacje@tutumi.pl
Można również wysłać do nas wiadomość przez Formularz kontaktowy.
Jeżeli masz jakieś skargi, uwagi lub pochwały, napisz do nas:
Mail: kierownik@rea.pl