Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.
| Kolor:: | Złoty szczotkowany |
|---|---|
| Materiał:: | Metal |
| Sposób montażu:: | Przykręcany |
| Szerokość [mm]: | 42 mm |
| Wysokość [mm]: | 42 mm |
| Głębokość [mm]: | 65 mm |
| Seria:: | Rivo |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Producent: | Rea |
Zadbaj o luksusowy detal w swojej łazience z wieszakiem łazienkowym Rivo w kolorze szczotkowanego złota. Ten niezwykle oryginalny haczyk doskonale wpisuje się w najnowsze trendy, łącząc wyrazistą formę z biżuteryjnym wykończeniem i codzienną funkcjonalnością.
Wybierając wieszak łazienkowy Rivo Złoty Szczotkowany, decydujesz się na odważny, niezwykle stylowy akcent, który z powodzeniem dopełni wystrój każdej eleganckiej łazienki.
Bądź na bieżąco z naszą ofertą, promocjami i ofertami specjalnymi!
Już dziś zapisz się do newslettera!
Zamówienia wysyłamy najpóźniej następnego dnia roboczego od ich opłacenia (lub wybrania płatności za pobraniem). Wszystkie przesyłki są ubezpieczone oraz starannie i bezpiecznie zapakowane.
Przesyłki do 30 kg wysyłamy firmą kurierską DPD, natomiast przesyłki powyżej 30 kg są wysyłane firmą spedycyjną Rohlig-Suus. Kabiny prysznicowe, drzwi i inne produkty wymagające szczególnej ostrożności wysyłamy na paletach, w pozycji pionowej, na specjalnie zbudowanym stelażu.
Udostępniamy możliwość skorzystania z szybkich płatności internetowych realizowanych przez cenione i w pełni bezpieczne platformy Przelewy24, PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) i Paypal. Poza tymi formami, możesz również zapłacić za towar przelewem tradycyjnym na nasze konto lub gotówką kurierowi przy odbiorze towaru.
Numer konta do wpłat:
PL28 1500 1344 1213 4008 0113 0000
Infolinia: +48 857-337-777
Obsługa Klienta
Mail: tutumi@tutumi.pl
Dział Techniczny
Mail: bok@tutumi.pl
Dział Reklamacji
Mail: reklamacje@tutumi.pl
Można również wysłać do nas wiadomość przez Formularz kontaktowy.
Jeżeli masz jakieś skargi, uwagi lub pochwały, napisz do nas:
Mail: kierownik@rea.pl