Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.
| Długość zlewozmywaka (mm) | 750 mm |
|---|---|
| Szerokość zlewozmywaka (mm) | 460 mm |
| Głębokość komory zlewozmywaka (mm) | 195 mm |
| Otwór na baterię: | Tak |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Kolor: | Nikiel |
| W komplecie ze zlewozmywakiem: | uszczelka, syfon z sitkiem, zaczepy mocujące, bateria kuchenna, dozownik do płynu do naczyń , zaślepka, ociekacz |
| Średnica otworu odpływowego: | 90 mm |
| Wariant korka: | z otworem przelewowym, z sitkiem |
| Typ syfonu: | kuchenny, z możliwością podłączenia zmywarki |
| Gwarancja: | 120 miesięcy na szczelność konstrukcji stalowej, 24 miesiące pozostałe elementy |
| Producent: | Rea |
Doceń elegancję i nowoczesność w swojej kuchni dzięki niezwykle zaawansowanemu rozwiązaniu, jakim jest wielofunkcyjny inteligentny zlewozmywak jednokomorowy Alonzo. To profesjonalne narzędzie, które zmieni Twoje codzienne nawyki, łącząc najwyższą jakość z niesamowitą funkcjonalnością. Zastosowanie trwałej stali nierdzewnej pokrytej innowacyjną nanopowłoką zapewnia doskonałą wytrzymałość i ułatwia utrzymanie czystości na co dzień.
Wybierz zlewozmywak kuchenny Alonzo i ciesz się absolutnym komfortem oraz profesjonalnym wsparciem w codziennych domowych obowiązkach. Gwarancja jakości i solidna konstrukcja sprawiają, że to najlepsza inwestycja w wygodę na długie lata.
Bądź na bieżąco z naszą ofertą, promocjami i ofertami specjalnymi!
Już dziś zapisz się do newslettera!
Zamówienia wysyłamy najpóźniej następnego dnia roboczego od ich opłacenia (lub wybrania płatności za pobraniem). Wszystkie przesyłki są ubezpieczone oraz starannie i bezpiecznie zapakowane.
Przesyłki do 30 kg wysyłamy firmą kurierską DPD, natomiast przesyłki powyżej 30 kg są wysyłane firmą spedycyjną Rohlig-Suus. Kabiny prysznicowe, drzwi i inne produkty wymagające szczególnej ostrożności wysyłamy na paletach, w pozycji pionowej, na specjalnie zbudowanym stelażu.
Udostępniamy możliwość skorzystania z szybkich płatności internetowych realizowanych przez cenione i w pełni bezpieczne platformy Przelewy24, PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) i Paypal. Poza tymi formami, możesz również zapłacić za towar przelewem tradycyjnym na nasze konto lub gotówką kurierowi przy odbiorze towaru.
Numer konta do wpłat:
PL28 1500 1344 1213 4008 0113 0000
Infolinia: +48 857-337-777
Obsługa Klienta
Mail: tutumi@tutumi.pl
Dział Techniczny
Mail: bok@tutumi.pl
Dział Reklamacji
Mail: reklamacje@tutumi.pl
Można również wysłać do nas wiadomość przez Formularz kontaktowy.
Jeżeli masz jakieś skargi, uwagi lub pochwały, napisz do nas:
Mail: kierownik@rea.pl