Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.
| Sposób montażu:: | Nablatowy |
|---|---|
| Materiał:: | Ceramika sanitarna |
| Kolor:: | Beżowy, Imitacja kamienia |
| Wykończenie:: | Matowe |
| Długość [mm]: | 610 mm |
| Szerokość [mm]: | 385 mm |
| Wysokość [mm]: | 120 mm |
| Głębokość [mm]: | 100 mm |
| Kształt:: | Owalna |
| Otwór na baterię:: | Nie |
| Otwór przelewowy: | Nie |
| Producent: | Rea |
Umywalka nablatowa Nadia 60 Sahara to efektowny element wyposażenia, który wprowadza do łazienki ciepły, naturalny klimat. Model ten wyróżnia się matową powierzchnią oraz subtelnym wzorem nawiązującym do trawertynu lub onyksu, dzięki czemu doskonale pasuje do nowoczesnych i eleganckich wnętrz. Wysoka jakość ceramiki sanitarnej sprawia, że produkt zachowuje estetyczny wygląd przez lata, pozostając odpornym na codzienne ślady użytkowania.
Wybór modelu Nadia 60 Sahara to decyzja o połączeniu trwałości z ciekawym designem. Solidna budowa oraz oryginalna tekstura produktu marki REA sprawiają, że umywalka staje się główną ozdobą wnętrza, dbając jednocześnie o komfort codziennej higieny.
Bądź na bieżąco z naszą ofertą, promocjami i ofertami specjalnymi!
Już dziś zapisz się do newslettera!
Zamówienia wysyłamy najpóźniej następnego dnia roboczego od ich opłacenia (lub wybrania płatności za pobraniem). Wszystkie przesyłki są ubezpieczone oraz starannie i bezpiecznie zapakowane.
Przesyłki do 30 kg wysyłamy firmą kurierską DPD, natomiast przesyłki powyżej 30 kg są wysyłane firmą spedycyjną Rohlig-Suus. Kabiny prysznicowe, drzwi i inne produkty wymagające szczególnej ostrożności wysyłamy na paletach, w pozycji pionowej, na specjalnie zbudowanym stelażu.
Udostępniamy możliwość skorzystania z szybkich płatności internetowych realizowanych przez cenione i w pełni bezpieczne platformy Przelewy24, PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) i Paypal. Poza tymi formami, możesz również zapłacić za towar przelewem tradycyjnym na nasze konto lub gotówką kurierowi przy odbiorze towaru.
Numer konta do wpłat:
PL28 1500 1344 1213 4008 0113 0000
Infolinia: +48 857-337-777
Obsługa Klienta
Mail: tutumi@tutumi.pl
Dział Techniczny
Mail: bok@tutumi.pl
Dział Reklamacji
Mail: reklamacje@tutumi.pl
Można również wysłać do nas wiadomość przez Formularz kontaktowy.
Jeżeli masz jakieś skargi, uwagi lub pochwały, napisz do nas:
Mail: kierownik@rea.pl