Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK

Obrzeże trawnikowe palisada 200cm 12szt. HD 7095 Grey

Obrzeże trawnikowe palisada 200cm 12szt. HD 7095 Grey

  • 36,00
  • -
    +
  • Wybrany wariant jest teraz niedostępny.

    Powiadom mnie, gdy się pojawi:

Parametry techniczne

Długość zestawu: 200 cm
Ilość sztuk w zestawie: 12
Długość kotwy: 18 cm
Długość segmentu: 16 cm
Wysokość: 4,5 cm
Kolor: Szary
Producent: Bluegarden

Opis

Palisada ogrodowa jest idealnym produktem, aby na wiosnę niewielkim kosztem odświeżyć swój ukochany ogródek lub upiększyć przestrzeń obok swojego domu lub działki. Pozwala bez dodatkowych narzędzi formować łuki, koła jak i idealnie proste odcinki.
Ułożenie obrzeży nie wymaga wysiłku w montażu, wystarczy tylko docisnąć obrzeże do podłoża. Każdy element zestawu posiada precyzyjny system łączenia dający możliwość ułożenia wybranego kształtu. Komplet składa się z 12 segmentów i jednego elementu zakańczającego.

Zapytaj o produkt

Produkty podobne

Najlepszym określeniem sklepu Tutumi jest otwarty. Otwarty na nowe możliwości, na szeroki i zróżnicowany asortyment, ale przede wszystkim otwarty na potrzeby i sugestie naszych Klientów. Wiedza i doświadczenie, jakie zdobyliśmy i cały czas zdobywamy podczas budowania naszej marki pozwala nam zagwarantować obsługę Twojego zamówienia na najwyższym poziomie. Zaufało nam już ponad 500 000 osób, na co wpływają czynniki takie jak najwyższa jakość produktów, bezproblemowy kontakt z klientem oraz bardzo szeroka gama produktów. W skład marki Tutumi wchodzą również marki takie jak Bluegarden, Flexifit oraz Kigu. Dzięki temu nasz asortyment jest kompleksowy i trafia do szerokiego grona Klientów.

Newsletter

Bądź na bieżąco z naszą ofertą, promocjami i ofertami specjalnymi!
Już dziś zapisz się do newslettera!