Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.
| Wysokość [mm]: | 475 mm |
|---|---|
| Szerokość [mm]: | 365 mm |
| Głębokość [mm]: | 85 mm |
| Oświetlenie LED:: | Tak |
| Rama:: | Tak |
| Kolor ramy:: | Czarny |
| Materiał ramy:: | Metal |
| Kształt:: | Prostokątne |
| Mata grzewcza (antypara):: | Nie |
| Model: | Lumi |
| Moc [W] | 12 W |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Producent: | Rea |
Odkryj nowy wymiar codziennej pielęgnacji i poczuj się jak w profesjonalnym studiu wizażu dzięki Lustro LED stojące Lumi Black 30×40 cm. To eleganckie i niezwykle funkcjonalne rozwiązanie łączy w sobie nowoczesny design z precyzyjnym oświetleniem, które podkreśli każdy detal Twojego makijażu, zapewniając idealne warunki do pracy o każdej porze dnia.
Wybierając Lustro LED stojące Lumi Black 30×40 cm od REA, inwestujesz w najwyższą jakość wykonania i trwałość, która przetrwa lata intensywnego użytkowania. Solidna podstawa, intuicyjne sterowanie dotykowe oraz eleganckie czarne wykończenie sprawiają, że jest to nie tylko praktyczne narzędzie, ale również luksusowy dodatek do każdej sypialni lub garderoby.
Bądź na bieżąco z naszą ofertą, promocjami i ofertami specjalnymi!
Już dziś zapisz się do newslettera!
Zamówienia wysyłamy najpóźniej następnego dnia roboczego od ich opłacenia (lub wybrania płatności za pobraniem). Wszystkie przesyłki są ubezpieczone oraz starannie i bezpiecznie zapakowane.
Przesyłki do 30 kg wysyłamy firmą kurierską DPD, natomiast przesyłki powyżej 30 kg są wysyłane firmą spedycyjną Rohlig-Suus. Kabiny prysznicowe, drzwi i inne produkty wymagające szczególnej ostrożności wysyłamy na paletach, w pozycji pionowej, na specjalnie zbudowanym stelażu.
Udostępniamy możliwość skorzystania z szybkich płatności internetowych realizowanych przez cenione i w pełni bezpieczne platformy Przelewy24, PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) i Paypal. Poza tymi formami, możesz również zapłacić za towar przelewem tradycyjnym na nasze konto lub gotówką kurierowi przy odbiorze towaru.
Numer konta do wpłat:
PL28 1500 1344 1213 4008 0113 0000
Infolinia: +48 857-337-777
Obsługa Klienta
Mail: tutumi@tutumi.pl
Dział Techniczny
Mail: bok@tutumi.pl
Dział Reklamacji
Mail: reklamacje@tutumi.pl
Można również wysłać do nas wiadomość przez Formularz kontaktowy.
Jeżeli masz jakieś skargi, uwagi lub pochwały, napisz do nas:
Mail: kierownik@rea.pl