Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.
| Model: | SWE094-CP 60cm Gold |
|---|---|
| Rodzaj lampy: | Sufitowa - wisząca |
| Szerokość (mm) | 620 mm |
| Wysokość (mm) | 175 mm |
| Długość przewodu (mm) | 800 mm |
| Zasilanie: | sieciowe ~220V - ~240V |
| Materiał wykonania: | szkło, metal |
| Strumień świetlny: | określony przez żarówkę |
| Kolor lampy: | złoty |
| Liczba punktów światła: | 6 |
| Zastosowany gwint: | E14 |
| Barwa światła: | określona przez żarówkę |
| Źródło światła w komplecie: | Nie |
| Klasa energetyczna: | A - G |
| Klasa szczelności: | IP20 |
| Pomieszczenie: | biuro, jadalnia, korytarz/schody, kuchnia, salon, sypialnia, uniwersalne |
| Maksymalna moc żarówki: | 40W |
| Moc: | 40W |
| cechy dodatkowe: | regulacja wysokości |
| Producent: | Toolight |
Ekskluzywna lampa wisząca to doskonałe połączenie nowoczesnego designu z luksusowym blaskiem. Konstrukcja oparta na złotym, metalowym stelażu oraz kryształach tworzy niezwykle efektowną kompozycję. Przemyślany układ kryształów pięknie załamuje światło, nadając wnętrzu prestiżowy charakter.
Dzięki zastosowaniu 6 punktów świetlnych na gwint E14, oprawa zapewnia optymalne, równomierne oświetlenie przestrzeni. Możliwość montażu dowolnych żarówek na gwint E14 pozwala na swobodny dobór preferowanej barwy oraz mocy światła.
Lampa wisząca została wyposażona w linki metalowe, które gwarantują stabilność konstrukcji i pozwalają na wygodną regulację wysokości zawieszenia. Model ten idealnie odmieni wystrój eleganckiego salonu, jadalni, sypialni, a także przestrzeni hotelowych czy restauracyjnych.
To stylowe i funkcjonalne oświetlenie, które łączy solidne materiały z ponadczasową estetyką modern glamour, stając się wyrazistym, biżuteryjnym punktem każdego współczesnego wnętrza.
Bądź na bieżąco z naszą ofertą, promocjami i ofertami specjalnymi!
Już dziś zapisz się do newslettera!
Zamówienia wysyłamy najpóźniej następnego dnia roboczego od ich opłacenia (lub wybrania płatności za pobraniem). Wszystkie przesyłki są ubezpieczone oraz starannie i bezpiecznie zapakowane.
Przesyłki do 30 kg wysyłamy firmą kurierską DPD, natomiast przesyłki powyżej 30 kg są wysyłane firmą spedycyjną Rohlig-Suus. Kabiny prysznicowe, drzwi i inne produkty wymagające szczególnej ostrożności wysyłamy na paletach, w pozycji pionowej, na specjalnie zbudowanym stelażu.
Udostępniamy możliwość skorzystania z szybkich płatności internetowych realizowanych przez cenione i w pełni bezpieczne platformy Przelewy24, PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) i Paypal. Poza tymi formami, możesz również zapłacić za towar przelewem tradycyjnym na nasze konto lub gotówką kurierowi przy odbiorze towaru.
Numer konta do wpłat:
PL28 1500 1344 1213 4008 0113 0000
Infolinia: +48 857-337-777
Obsługa Klienta
Mail: tutumi@tutumi.pl
Dział Techniczny
Mail: bok@tutumi.pl
Dział Reklamacji
Mail: reklamacje@tutumi.pl
Można również wysłać do nas wiadomość przez Formularz kontaktowy.
Jeżeli masz jakieś skargi, uwagi lub pochwały, napisz do nas:
Mail: kierownik@rea.pl