Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.
| Model: | SWE083-CP 40cm GOLD |
|---|---|
| Rodzaj lampy: | Sufitowa - wisząca |
| Szerokość (mm) | 420 mm |
| Wysokość (mm) | 770 mm |
| Zasilanie: | sieciowe ~220V - ~240V |
| Materiał wykonania: | szkło, metal |
| Strumień świetlny: | określony przez żarówkę |
| Kolor lampy: | złoty |
| Liczba punktów światła: | 4 |
| Zastosowany gwint: | E14 |
| Barwa światła: | określona przez żarówkę |
| Źródło światła w komplecie: | Nie |
| Klasa energetyczna: | A - G |
| Klasa szczelności: | IP20 |
| Pomieszczenie: | biuro, jadalnia, korytarz/schody, kuchnia, salon, sypialnia, uniwersalne |
| Maksymalna moc żarówki: | 40W |
| Moc: | 4x40W |
| Producent: | Toolight |
Ekskluzywna lampa wisząca to unikalne połączenie odważnego designu z klasycznym blaskiem. Oryginalna konstrukcja ze złotym stelażem i szklanymi elementami w kształcie muszli tworzy niezwykle efektowną kompozycję, która stanie się wyrazistą ozdobą salonu, sypialni czy stylowej jadalni.
Oprawa o średnicy 40 cm zachwyca bogactwem detali. Górną część korony zdobią naprzemiennie ułożone, transparentne i przydymione szklane muszle, natomiast dół lampy tworzy kaskada podłużnych kryształów. Przemyślany układ szkła pięknie załamuje promienie, wprowadzając do wnętrza luksusowy charakter i intrygujące refleksy.
Lampa została wyposażona w 4 punkty świetlne, co zapewnia optymalne i równomierne doświetlenie przestrzeni. Wykorzystanie eleganckiego, złotego łańcucha nie tylko dopełnia biżuteryjną estetykę, ale również pozwala na wygodną regulację wysokości zawieszenia oprawy.
To stylowe i niezwykle dekoracyjne oświetlenie, które łączy solidne materiały z niebanalną estetyką modern glamour, nadając każdemu wnętrzu wyjątkowego, prestiżowego klimatu.
Bądź na bieżąco z naszą ofertą, promocjami i ofertami specjalnymi!
Już dziś zapisz się do newslettera!
Zamówienia wysyłamy najpóźniej następnego dnia roboczego od ich opłacenia (lub wybrania płatności za pobraniem). Wszystkie przesyłki są ubezpieczone oraz starannie i bezpiecznie zapakowane.
Przesyłki do 30 kg wysyłamy firmą kurierską DPD, natomiast przesyłki powyżej 30 kg są wysyłane firmą spedycyjną Rohlig-Suus. Kabiny prysznicowe, drzwi i inne produkty wymagające szczególnej ostrożności wysyłamy na paletach, w pozycji pionowej, na specjalnie zbudowanym stelażu.
Udostępniamy możliwość skorzystania z szybkich płatności internetowych realizowanych przez cenione i w pełni bezpieczne platformy Przelewy24, PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) i Paypal. Poza tymi formami, możesz również zapłacić za towar przelewem tradycyjnym na nasze konto lub gotówką kurierowi przy odbiorze towaru.
Numer konta do wpłat:
PL28 1500 1344 1213 4008 0113 0000
Infolinia: +48 857-337-777
Obsługa Klienta
Mail: tutumi@tutumi.pl
Dział Techniczny
Mail: bok@tutumi.pl
Dział Reklamacji
Mail: reklamacje@tutumi.pl
Można również wysłać do nas wiadomość przez Formularz kontaktowy.
Jeżeli masz jakieś skargi, uwagi lub pochwały, napisz do nas:
Mail: kierownik@rea.pl