Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.
| Model: | SWE074-1CP 50cm |
|---|---|
| Rodzaj lampy: | Sufitowa - wisząca |
| Szerokość (mm) | 500 mm |
| Wysokość (mm) | 190 mm |
| Długość przewodu (mm) | 1050 mm |
| Zasilanie: | sieciowe ~220V - ~240V |
| Materiał wykonania: | szkło, metal |
| Strumień świetlny: | 501 - 1000 lm |
| Kolor lampy: | złoty, transparentny |
| Liczba punktów światła: | zintegrowane źródło LED |
| Zastosowany gwint: | zintegrowane źródło LED |
| Barwa światła: | zimna, ciepła |
| Temperatura barwy : | 3000K, 6000K |
| Źródło światła w komplecie: | product_profile.value_ |
| Klasa energetyczna: | G |
| Klasa szczelności: | IP20 |
| Pomieszczenie: | biuro, jadalnia, korytarz/schody, kuchnia, salon, sypialnia, uniwersalne |
| Maksymalna moc żarówki: | - |
| Moc: | 60W |
| cechy dodatkowe: | regulacja wysokości, zmiana barwy światła |
| Producent: | Toolight |
Elegancka lampa wisząca LED to kwintesencja luksusu w efektownej formie. Okrągła, obręczowa konstrukcja w wykończeniu szczotkowanego złota, ozdobiona imponującymi kryształami, nadaje przestrzeni wyrafinowanego i nowoczesnego charakteru. Oprawa ta doskonale sprawdzi się jako centralny element oświetleniowy i biżuteryjny akcent nad stołem w jadalni, w salonie czy reprezentacyjnym holu.
Konstrukcję oparto na solidnym, metalowym stelażu, który stanowi idealną, subtelną bazę dla kryształów. Ich unikalna struktura wewnętrzna przepięknie załamuje światło, tworząc w pomieszczeniu spektakularne refleksy. Dzięki temu lampa przyciąga wzrok i zachwyca estetyką również wtedy, gdy jest wyłączona.
Lampa oferuje dwa tryby świecenia, które można łatwo zmieniać za pomocą standardowego włącznika ściennego. Zintegrowane źródło światła LED emituje przytulną, ciepłą barwę 3000K, doskonałą do wieczornego relaksu, lub jasną, chłodną barwę 6000K, która ożywia przestrzeń i podkreśla nowoczesny blask kryształów. Regulacja długości linek pozwala na dostosowanie wysokości lampy do wnętrza.
To stylowe i wysoce dekoracyjne oświetlenie, które łączy trwałe materiały z estetyką modern glamour. Idealny wybór dla osób szukających funkcjonalnego, a zarazem niezwykle wyrazistego elementu do swojego wnętrza.
Bądź na bieżąco z naszą ofertą, promocjami i ofertami specjalnymi!
Już dziś zapisz się do newslettera!
Zamówienia wysyłamy najpóźniej następnego dnia roboczego od ich opłacenia (lub wybrania płatności za pobraniem). Wszystkie przesyłki są ubezpieczone oraz starannie i bezpiecznie zapakowane.
Przesyłki do 30 kg wysyłamy firmą kurierską DPD, natomiast przesyłki powyżej 30 kg są wysyłane firmą spedycyjną Rohlig-Suus. Kabiny prysznicowe, drzwi i inne produkty wymagające szczególnej ostrożności wysyłamy na paletach, w pozycji pionowej, na specjalnie zbudowanym stelażu.
Udostępniamy możliwość skorzystania z szybkich płatności internetowych realizowanych przez cenione i w pełni bezpieczne platformy Przelewy24, PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) i Paypal. Poza tymi formami, możesz również zapłacić za towar przelewem tradycyjnym na nasze konto lub gotówką kurierowi przy odbiorze towaru.
Numer konta do wpłat:
PL28 1500 1344 1213 4008 0113 0000
Infolinia: +48 857-337-777
Obsługa Klienta
Mail: tutumi@tutumi.pl
Dział Techniczny
Mail: bok@tutumi.pl
Dział Reklamacji
Mail: reklamacje@tutumi.pl
Można również wysłać do nas wiadomość przez Formularz kontaktowy.
Jeżeli masz jakieś skargi, uwagi lub pochwały, napisz do nas:
Mail: kierownik@rea.pl