Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.
| Model: | SWE071-CP 60cm GOLD |
|---|---|
| Rodzaj lampy: | Sufitowa - wisząca |
| Szerokość (mm) | 600 mm |
| Wysokość (mm) | 180 mm |
| Długość przewodu (mm) | 1000 mm |
| Zasilanie: | sieciowe ~220V - ~240V |
| Materiał wykonania: | szkło, metal |
| Strumień świetlny: | 501 - 1000 lm |
| Kolor lampy: | złoty |
| Liczba punktów światła: | zintegrowane źródło LED |
| Zastosowany gwint: | zintegrowane źródło LED |
| Barwa światła: | zimna, ciepła |
| Temperatura barwy : | 3000K, 6000K |
| Źródło światła w komplecie: | product_profile.value_ |
| Klasa energetyczna: | G |
| Klasa szczelności: | IP20 |
| Pomieszczenie: | biuro, jadalnia, korytarz/schody, kuchnia, salon, sypialnia, uniwersalne |
| Maksymalna moc żarówki: | - |
| Moc: | 36W |
| cechy dodatkowe: | regulacja wysokości |
| Producent: | Toolight |
Elegancka lampa wisząca LED to efektowne oświetlenie do wnętrz w stylu glamour, art deco i modern classic. Okrągła forma ze szklanymi kloszami o strukturze kwiatów sprawdzi się doskonale jako główne źródło światła nad stołem w jadalni, salonie czy przestronnym holu.
Konstrukcję oparto na metalowej obręczy w złotym wykończeniu oraz szkle. Ryflowana powierzchnia dysków skutecznie rozprasza światło, a biżuteryjne detale w ich centrum sprawiają, że oprawa jest wyrazistą dekoracją również za dnia.
Lampa oferuje dwa tryby świecenia, które łatwo zmienisz za pomocą standardowego włącznika ściennego. Zintegrowany moduł LED emituje ciepłą barwę 3000K lub chłodną 6000K. Dodatkowym atutem są linki, pozwalające na wygodną regulację wysokości.
To stylowe i funkcjonalne rozwiązanie, które łączy trwałe materiały z niebanalnym designem, stając się centralnym punktem każdego eleganckiego wnętrza.
Bądź na bieżąco z naszą ofertą, promocjami i ofertami specjalnymi!
Już dziś zapisz się do newslettera!
Zamówienia wysyłamy najpóźniej następnego dnia roboczego od ich opłacenia (lub wybrania płatności za pobraniem). Wszystkie przesyłki są ubezpieczone oraz starannie i bezpiecznie zapakowane.
Przesyłki do 30 kg wysyłamy firmą kurierską DPD, natomiast przesyłki powyżej 30 kg są wysyłane firmą spedycyjną Rohlig-Suus. Kabiny prysznicowe, drzwi i inne produkty wymagające szczególnej ostrożności wysyłamy na paletach, w pozycji pionowej, na specjalnie zbudowanym stelażu.
Udostępniamy możliwość skorzystania z szybkich płatności internetowych realizowanych przez cenione i w pełni bezpieczne platformy Przelewy24, PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) i Paypal. Poza tymi formami, możesz również zapłacić za towar przelewem tradycyjnym na nasze konto lub gotówką kurierowi przy odbiorze towaru.
Numer konta do wpłat:
PL28 1500 1344 1213 4008 0113 0000
Infolinia: +48 857-337-777
Obsługa Klienta
Mail: tutumi@tutumi.pl
Dział Techniczny
Mail: bok@tutumi.pl
Dział Reklamacji
Mail: reklamacje@tutumi.pl
Można również wysłać do nas wiadomość przez Formularz kontaktowy.
Jeżeli masz jakieś skargi, uwagi lub pochwały, napisz do nas:
Mail: kierownik@rea.pl