Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.
| Model: | LHJ116-2CP |
|---|---|
| Rodzaj lampy: | Sufitowa - wisząca |
| Długość (mm) | 150 mm |
| Szerokość (mm) | 150 mm |
| Wysokość (mm) | 465 mm |
| Długość przewodu (mm) | 1370 mm |
| Zasilanie: | sieciowe ~220V - ~240V |
| Materiał wykonania: | metal, tworzywo sztuczne |
| Strumień świetlny: | 1001 - 1500 lm |
| Kolor lampy: | biały, złoty szczotkowany |
| Liczba punktów światła: | zintegrowane źródło LED |
| Zastosowany gwint: | zintegrowane źródło LED |
| Barwa światła: | ciepła |
| Temperatura barwy : | 3000K |
| Źródło światła w komplecie: | Tak |
| Klasa energetyczna: | D |
| Klasa szczelności: | IP20 |
| Pomieszczenie: | jadalnia, korytarz/schody, kuchnia, pokój dziecięcy, salon, sypialnia, uniwersalne |
| Maksymalna moc żarówki: | - |
| Moc: | 10W |
| cechy dodatkowe: | regulacja wysokości |
| Producent: | Toolight |
Chcesz odświeżyć wygląd swojego mieszkania i dodać mu odrobinę luksusu w nowoczesnym wydaniu? Lampa sufitowa wisząca LED LHJ116-2CP to wyjątkowa kompozycja geometrycznych kształtów, która łączy matowe wykończenie metalu z delikatnością mlecznego akrylu, tworząc efektowną dekorację nad łóżkiem lub stolikiem kawowym.
Lampa LHJ116-2CP to doskonały wybór dla osób szukających niezawodnego oświetlenia, które zapewnia wysoki komfort użytkowania i elegancki efekt wizualny w każdym pokoju.
Bądź na bieżąco z naszą ofertą, promocjami i ofertami specjalnymi!
Już dziś zapisz się do newslettera!
Zamówienia wysyłamy najpóźniej następnego dnia roboczego od ich opłacenia (lub wybrania płatności za pobraniem). Wszystkie przesyłki są ubezpieczone oraz starannie i bezpiecznie zapakowane.
Przesyłki do 30 kg wysyłamy firmą kurierską DPD, natomiast przesyłki powyżej 30 kg są wysyłane firmą spedycyjną Rohlig-Suus. Kabiny prysznicowe, drzwi i inne produkty wymagające szczególnej ostrożności wysyłamy na paletach, w pozycji pionowej, na specjalnie zbudowanym stelażu.
Udostępniamy możliwość skorzystania z szybkich płatności internetowych realizowanych przez cenione i w pełni bezpieczne platformy Przelewy24, PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) i Paypal. Poza tymi formami, możesz również zapłacić za towar przelewem tradycyjnym na nasze konto lub gotówką kurierowi przy odbiorze towaru.
Numer konta do wpłat:
PL28 1500 1344 1213 4008 0113 0000
Infolinia: +48 857-337-777
Obsługa Klienta
Mail: tutumi@tutumi.pl
Dział Techniczny
Mail: bok@tutumi.pl
Dział Reklamacji
Mail: reklamacje@tutumi.pl
Można również wysłać do nas wiadomość przez Formularz kontaktowy.
Jeżeli masz jakieś skargi, uwagi lub pochwały, napisz do nas:
Mail: kierownik@rea.pl