Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.
| Model: | LHJ113-3CP |
|---|---|
| Rodzaj lampy: | Sufitowa - wisząca |
| Długość (mm) | 150 mm |
| Szerokość (mm) | 150 mm |
| Wysokość (mm) | 370 mm |
| Długość przewodu (mm) | 1380 mm |
| Zasilanie: | sieciowe ~220V - ~240V |
| Materiał wykonania: | metal, tworzywo sztuczne |
| Strumień świetlny: | 1501 - 2000 lm |
| Kolor lampy: | biały, złoty szczotkowany |
| Liczba punktów światła: | zintegrowane źródło LED |
| Zastosowany gwint: | zintegrowane źródło LED |
| Barwa światła: | ciepła |
| Temperatura barwy : | 3000K |
| Źródło światła w komplecie: | Tak |
| Klasa energetyczna: | D |
| Klasa szczelności: | IP20 |
| Pomieszczenie: | jadalnia, korytarz/schody, kuchnia, pokój dziecięcy, salon, sypialnia, uniwersalne |
| Maksymalna moc żarówki: | - |
| Moc: | 14W |
| cechy dodatkowe: | regulacja wysokości |
| Producent: | Toolight |
Szukasz efektownego oświetlenia, które stanie się ozdobą Twojego salonu lub kuchni? Lampa sufitowa LED LHJ113-3CP to nowoczesna oprawa składająca się z trzech mlecznych kloszy, które tworzą kaskadową, pionową strukturę. Połączenie minimalistycznej formy z wykończeniem w kolorze szczotkowanego złota sprawia, że produkt ten doskonale komponuje się z wnętrzami w stylu modern oraz glamour.
Lampa LED LHJ113-3CP to produkt, który łączy precyzję wykonania z modnym designem. To niezawodne rozwiązanie dla osób poszukujących trwałego oświetlenia, które zachowa swoje walory estetyczne przez wiele lat użytkowania.
Bądź na bieżąco z naszą ofertą, promocjami i ofertami specjalnymi!
Już dziś zapisz się do newslettera!
Zamówienia wysyłamy najpóźniej następnego dnia roboczego od ich opłacenia (lub wybrania płatności za pobraniem). Wszystkie przesyłki są ubezpieczone oraz starannie i bezpiecznie zapakowane.
Przesyłki do 30 kg wysyłamy firmą kurierską DPD, natomiast przesyłki powyżej 30 kg są wysyłane firmą spedycyjną Rohlig-Suus. Kabiny prysznicowe, drzwi i inne produkty wymagające szczególnej ostrożności wysyłamy na paletach, w pozycji pionowej, na specjalnie zbudowanym stelażu.
Udostępniamy możliwość skorzystania z szybkich płatności internetowych realizowanych przez cenione i w pełni bezpieczne platformy Przelewy24, PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) i Paypal. Poza tymi formami, możesz również zapłacić za towar przelewem tradycyjnym na nasze konto lub gotówką kurierowi przy odbiorze towaru.
Numer konta do wpłat:
PL28 1500 1344 1213 4008 0113 0000
Infolinia: +48 857-337-777
Obsługa Klienta
Mail: tutumi@tutumi.pl
Dział Techniczny
Mail: bok@tutumi.pl
Dział Reklamacji
Mail: reklamacje@tutumi.pl
Można również wysłać do nas wiadomość przez Formularz kontaktowy.
Jeżeli masz jakieś skargi, uwagi lub pochwały, napisz do nas:
Mail: kierownik@rea.pl