Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.
| Model: | G158-CP |
|---|---|
| Rodzaj lampy: | Sufitowa - wisząca |
| Szerokość (mm) | 620 mm |
| Wysokość (mm) | 135 mm |
| Długość przewodu (mm) | 900 mm |
| Zasilanie: | sieciowe ~220V - ~240V |
| Materiał wykonania: | metal, tworzywo sztuczne |
| Strumień świetlny: | 5000 lm + |
| Kolor lampy: | złoty, transparentny |
| Liczba punktów światła: | zintegrowane źródło LED |
| Zastosowany gwint: | zintegrowane źródło LED |
| Barwa światła: | neutralna |
| Temperatura barwy : | 4000K |
| Źródło światła w komplecie: | Tak |
| Klasa energetyczna: | G |
| Klasa szczelności: | IP20 |
| Pomieszczenie: | biuro, jadalnia, korytarz/schody, kuchnia, salon, sypialnia, uniwersalne |
| Moc: | 140W |
| cechy dodatkowe: | regulacja wysokości |
| Producent: | Toolight |
Nowoczesna lampa sufitowa wisząca LED w formie dekoracyjnych obręczy to efektowne oświetlenie, które przyciąga wzrok i nadaje wnętrzu luksusowego charakteru. Złote wykończenie w połysku w połączeniu z elementami imitującymi kryształ tworzy elegancką kompozycję, idealną do salonu, jadalni lub nad stół.
Konstrukcja lampy opiera się na metalowej maskownicy sufitowej z wbudowanym podświetleniem LED, natomiast pozostałe elementy wykonane są z wytrzymałego tworzywa. Struktura ta pięknie rozprasza światło, tworząc efekt subtelnego połysku i podkreślając nowoczesny design lampy.
Model dodatkowo wyposażony jest w trzy punkty świetlne LED stylizowane na żarówki, które posiadają przeguby umożliwiające regulację kąta świecenia. Dodatkowo lampa oferuje regulację wysokości zawieszenia, co pozwala idealnie dopasować ją do przestrzeni i aranżacji.
Zintegrowane oświetlenie LED emituje naturalną, białą barwę światła, zapewniając komfortowe oświetlenie na co dzień. To designerska lampa wisząca LED, która łączy nowoczesną formę, funkcjonalność i dekoracyjny efekt świetlny.
Bądź na bieżąco z naszą ofertą, promocjami i ofertami specjalnymi!
Już dziś zapisz się do newslettera!
Zamówienia wysyłamy najpóźniej następnego dnia roboczego od ich opłacenia (lub wybrania płatności za pobraniem). Wszystkie przesyłki są ubezpieczone oraz starannie i bezpiecznie zapakowane.
Przesyłki do 30 kg wysyłamy firmą kurierską DPD, natomiast przesyłki powyżej 30 kg są wysyłane firmą spedycyjną Rohlig-Suus. Kabiny prysznicowe, drzwi i inne produkty wymagające szczególnej ostrożności wysyłamy na paletach, w pozycji pionowej, na specjalnie zbudowanym stelażu.
Udostępniamy możliwość skorzystania z szybkich płatności internetowych realizowanych przez cenione i w pełni bezpieczne platformy Przelewy24, PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) i Paypal. Poza tymi formami, możesz również zapłacić za towar przelewem tradycyjnym na nasze konto lub gotówką kurierowi przy odbiorze towaru.
Numer konta do wpłat:
PL28 1500 1344 1213 4008 0113 0000
Infolinia: +48 857-337-777
Obsługa Klienta
Mail: tutumi@tutumi.pl
Dział Techniczny
Mail: bok@tutumi.pl
Dział Reklamacji
Mail: reklamacje@tutumi.pl
Można również wysłać do nas wiadomość przez Formularz kontaktowy.
Jeżeli masz jakieś skargi, uwagi lub pochwały, napisz do nas:
Mail: kierownik@rea.pl