Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.
- najniższa cena z ostatnich 30 dni
| Model: | APP1505-CP |
|---|---|
| Rodzaj lampy: | Sufitowa - wisząca |
| Długość (mm) | 580 mm |
| Szerokość (mm) | 580 mm |
| Wysokość (mm) | 580 mm |
| Długość przewodu (mm) | 1400 mm |
| Zasilanie: | sieciowe ~220V - ~240V |
| Materiał wykonania: | metal |
| Strumień świetlny: | 3001 - 3500 lm |
| Kolor lampy: | złoty |
| Liczba punktów światła: | zintegrowane źródło LED |
| Zastosowany gwint: | zintegrowane źródło LED |
| Barwa światła: | neutralna |
| Źródło światła w komplecie: | Nie |
| Klasa energetyczna: | A - G |
| Klasa szczelności: | IP20 |
| Pomieszczenie: | biuro, jadalnia, korytarz/schody, kuchnia, salon, sypialnia, uniwersalne |
| Maksymalna moc żarówki: | - |
| Moc: | 20W |
| cechy dodatkowe: | regulacja wysokości |
| Producent: | Toolight |
Lampa wisząca Led to doskonałe połączenie nowoczesnego stylu i elegancji. Jej unikalna, przestrzenna forma, inspirowana geometrycznymi kształtami, przyciąga uwagę i nadaje wnętrzu wyjątkowego charakteru. Wykonana z wysokiej jakości metalu w złotym wykończeniu, stanowi efektowny element dekoracyjny, który doskonale wpisuje się w różne aranżacje – od minimalistycznych po bardziej luksusowe.
Nowoczesne oświetlenie Led zastosowane w lampie zapewnia jasne i równomierne światło, jednocześnie charakteryzując się energooszczędnością oraz długą żywotnością. Regulowana wysokość zawieszenia pozwala dostosować lampę do indywidualnych potrzeb, dzięki czemu sprawdzi się zarówno w salonie czy jadalni, jak i w wysokich przestrzeniach typu loft.
Najlepszym określeniem sklepu Tutumi jest otwarty. Otwarty na nowe możliwości, na szeroki i zróżnicowany asortyment, ale przede wszystkim otwarty na potrzeby i sugestie naszych Klientów. Wiedza i doświadczenie, jakie zdobyliśmy i cały czas zdobywamy podczas budowania naszej marki pozwala nam zagwarantować obsługę Twojego zamówienia na najwyższym poziomie. Zaufało nam już ponad 500 000 osób, na co wpływają czynniki takie jak najwyższa jakość produktów, bezproblemowy kontakt z klientem oraz bardzo szeroka gama produktów. W skład marki Tutumi wchodzą również marki takie jak Bluegarden, Flexifit oraz Kigu. Dzięki temu nasz asortyment jest kompleksowy i trafia do szerokiego grona Klientów.
Bądź na bieżąco z naszą ofertą, promocjami i ofertami specjalnymi!
Już dziś zapisz się do newslettera!
Zamówienia wysyłamy najpóźniej następnego dnia roboczego od ich opłacenia (lub wybrania płatności za pobraniem). Wszystkie przesyłki są ubezpieczone oraz starannie i bezpiecznie zapakowane.
Przesyłki do 30 kg wysyłamy firmą kurierską DPD, natomiast przesyłki powyżej 30 kg są wysyłane firmą spedycyjną Rohlig-Suus. Kabiny prysznicowe, drzwi i inne produkty wymagające szczególnej ostrożności wysyłamy na paletach, w pozycji pionowej, na specjalnie zbudowanym stelażu.
Udostępniamy możliwość skorzystania z szybkich płatności internetowych realizowanych przez cenione i w pełni bezpieczne platformy Przelewy24, PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) i Paypal. Poza tymi formami, możesz również zapłacić za towar przelewem tradycyjnym na nasze konto lub gotówką kurierowi przy odbiorze towaru.
Numer konta do wpłat:
PL28 1500 1344 1213 4008 0113 0000
Infolinia: +48 857-337-777
Obsługa Klienta
Mail: tutumi@tutumi.pl
Dział Techniczny
Mail: bok@tutumi.pl
Dział Reklamacji
Mail: reklamacje@tutumi.pl
Można również wysłać do nas wiadomość przez Formularz kontaktowy.
Jeżeli masz jakieś skargi, uwagi lub pochwały, napisz do nas:
Mail: kierownik@rea.pl