Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.
| Model: | SWE095-C 50cm GOLD |
|---|---|
| Rodzaj lampy: | Sufitowa - wisząca |
| Długość (mm) | 490 mm |
| Szerokość (mm) | 490 mm |
| Wysokość (mm) | 120 mm |
| Zasilanie: | sieciowe ~220V - ~240V |
| Materiał wykonania: | metal, tworzywo sztuczne |
| Strumień świetlny: | 501 - 1000 lm |
| Kolor lampy: | złoty |
| Liczba punktów światła: | zintegrowane źródło LED |
| Zastosowany gwint: | zintegrowane źródło LED |
| Barwa światła: | zimna, neutralna, ciepła |
| Źródło światła w komplecie: | Tak |
| Klasa energetyczna: | G |
| Klasa szczelności: | IP20 |
| Pomieszczenie: | biuro, jadalnia, korytarz/schody, kuchnia, pokój dziecięcy, salon, sypialnia, uniwersalne |
| Maksymalna moc żarówki: | - |
| Moc: | 30W |
| cechy dodatkowe: | zmiana barwy światła |
| Producent: | Toolight |
Ekskluzywny plafon kryształowy to stylowa lampa sufitowa, która doskonale wpisuje się w aranżacje nowoczesne, glamour oraz modern classic. Okrągła forma wykończona złotem nadaje wnętrzu prestiżu oraz biżuteryjnego blasku, dzięki czemu oprawa świetnie sprawdzi się w eleganckim salonie, reprezentacyjnej jadalni, sypialni lub korytarzu.
Konstrukcja lampy została wykonana z metalu oraz licznych kryształków, co zapewnia spektakularny efekt wizualny i najwyższą estetykę. Złote, lśniące obręcze stanowią idealną ramę dla elementów kryształowych, które przepięknie załamują i rozpraszają światło. Zintegrowane źródło LED emituje blask tworzący w pomieszczeniu magiczną atmosferę i niepowtarzalne refleksy.
Plafon oferuje dwa tryby świecenia, które zmienia się w prosty sposób – poprzez ponowne kliknięcie włącznika ściennego. Umożliwia to wybór pomiędzy przytulną, ciepłą barwą 3000K, idealną do wieczornego relaksu, a jasną, chłodną barwą 6000K, która doskonale ożywia przestrzeń i dodaje jej wyrazistości. Dzięki temu łatwo dostosujesz oświetlenie do aktualnych potrzeb i nastroju.
To luksusowe i wysoce dekoracyjne oświetlenie sufitowe, które łączy solidne materiały, klasyczną elegancję oraz nowoczesną technologię, stanowiąc wyrazisty, lśniący element w każdym ekskluzywnym wnętrzu.
Bądź na bieżąco z naszą ofertą, promocjami i ofertami specjalnymi!
Już dziś zapisz się do newslettera!
Zamówienia wysyłamy najpóźniej następnego dnia roboczego od ich opłacenia (lub wybrania płatności za pobraniem). Wszystkie przesyłki są ubezpieczone oraz starannie i bezpiecznie zapakowane.
Przesyłki do 30 kg wysyłamy firmą kurierską DPD, natomiast przesyłki powyżej 30 kg są wysyłane firmą spedycyjną Rohlig-Suus. Kabiny prysznicowe, drzwi i inne produkty wymagające szczególnej ostrożności wysyłamy na paletach, w pozycji pionowej, na specjalnie zbudowanym stelażu.
Udostępniamy możliwość skorzystania z szybkich płatności internetowych realizowanych przez cenione i w pełni bezpieczne platformy Przelewy24, PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) i Paypal. Poza tymi formami, możesz również zapłacić za towar przelewem tradycyjnym na nasze konto lub gotówką kurierowi przy odbiorze towaru.
Numer konta do wpłat:
PL28 1500 1344 1213 4008 0113 0000
Infolinia: +48 857-337-777
Obsługa Klienta
Mail: tutumi@tutumi.pl
Dział Techniczny
Mail: bok@tutumi.pl
Dział Reklamacji
Mail: reklamacje@tutumi.pl
Można również wysłać do nas wiadomość przez Formularz kontaktowy.
Jeżeli masz jakieś skargi, uwagi lub pochwały, napisz do nas:
Mail: kierownik@rea.pl