Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.
| Model: | SWE058-C |
|---|---|
| Rodzaj lampy: | Sufitowa - wisząca |
| Długość (mm) | 600 mm |
| Szerokość (mm) | 500 mm |
| Wysokość (mm) | 145 mm |
| Zasilanie: | sieciowe ~220V - ~240V |
| Materiał wykonania: | metal, tworzywo sztuczne |
| Strumień świetlny: | 2501 - 3000 lm |
| Kolor lampy: | czarny, inny |
| Liczba punktów światła: | zintegrowane źródło LED |
| Zastosowany gwint: | zintegrowane źródło LED |
| Barwa światła: | zimna, neutralna, ciepła |
| Źródło światła w komplecie: | Tak |
| Klasa energetyczna: | F |
| Klasa szczelności: | IP20 |
| Pomieszczenie: | biuro, jadalnia, korytarz/schody, kuchnia, pokój dziecięcy, salon, sypialnia, uniwersalne |
| Maksymalna moc żarówki: | - |
| Moc: | 70W |
| cechy dodatkowe: | zmiana barwy światła |
| Producent: | Toolight |
Nowoczesny plafon LED to efektowna lampa sufitowa, która doskonale wpisuje się w aranżacje nowoczesne, minimalistyczne, loftowe i skandynawskie. Forma oparta na trzech przenikających się okręgach nadaje wnętrzu dynamiczny, designerski charakter, a zestawienie ciemnej konstrukcji z maskownicą z dekorem imitującym drewno sprawia, że oprawa prezentuje się wyjątkowo stylowo i nowocześnie. To doskonały wybór do salonu, sypialni, jadalni, gabinetu lub przedpokoju.
Konstrukcja lampy została wykonana z metalu oraz tworzywa, co zapewnia estetyczne wykończenie i trwałość w codziennym użytkowaniu. Okrągłe, podświetlane obręcze tworzą lekką, przestrzenną kompozycję, która przyciąga wzrok zarówno po włączeniu, jak i wtedy, gdy lampa stanowi dekoracyjny element sufitu. Zintegrowane oświetlenie LED równomiernie rozprasza światło i podkreśla nowoczesną formę oprawy.
Model oferuje 3 tryby świecenia, które zmienia się poprzez ponowne włączenie lampy.
W pierwszym trybie jeden okrąg świeci barwą 6000K, a dwa pozostałe 3000K.
W drugim trybie jeden okrąg świeci barwą 3000K, a dwa pozostałe 6000K.
W trzecim trybie wszystkie okręgi emitują neutralną barwę światła. Dzięki temu plafon pozwala łatwo dopasować efekt oświetleniowy do pory dnia, nastroju i charakteru wnętrza.
To funkcjonalne i dekoracyjne oświetlenie sufitowe, które łączy nowoczesną formę, ciekawy efekt świetlny oraz starannie dobrane materiały. Plafon świetnie sprawdzi się we wnętrzach, w których liczy się zarówno estetyka, jak i oryginalny charakter oświetlenia.
Bądź na bieżąco z naszą ofertą, promocjami i ofertami specjalnymi!
Już dziś zapisz się do newslettera!
Zamówienia wysyłamy najpóźniej następnego dnia roboczego od ich opłacenia (lub wybrania płatności za pobraniem). Wszystkie przesyłki są ubezpieczone oraz starannie i bezpiecznie zapakowane.
Przesyłki do 30 kg wysyłamy firmą kurierską DPD, natomiast przesyłki powyżej 30 kg są wysyłane firmą spedycyjną Rohlig-Suus. Kabiny prysznicowe, drzwi i inne produkty wymagające szczególnej ostrożności wysyłamy na paletach, w pozycji pionowej, na specjalnie zbudowanym stelażu.
Udostępniamy możliwość skorzystania z szybkich płatności internetowych realizowanych przez cenione i w pełni bezpieczne platformy Przelewy24, PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) i Paypal. Poza tymi formami, możesz również zapłacić za towar przelewem tradycyjnym na nasze konto lub gotówką kurierowi przy odbiorze towaru.
Numer konta do wpłat:
PL28 1500 1344 1213 4008 0113 0000
Infolinia: +48 857-337-777
Obsługa Klienta
Mail: tutumi@tutumi.pl
Dział Techniczny
Mail: bok@tutumi.pl
Dział Reklamacji
Mail: reklamacje@tutumi.pl
Można również wysłać do nas wiadomość przez Formularz kontaktowy.
Jeżeli masz jakieś skargi, uwagi lub pochwały, napisz do nas:
Mail: kierownik@rea.pl