Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.
| Model: | SWE102-W GOLD |
|---|---|
| Rodzaj lampy: | Kinkiet |
| Długość (mm) | 160 mm |
| Szerokość (mm) | 235 mm |
| Wysokość (mm) | 280 mm |
| Zasilanie: | sieciowe ~220V - ~240V |
| Materiał wykonania: | szkło, metal |
| Strumień świetlny: | określony przez żarówkę |
| Kolor lampy: | złoty, transparentny |
| Liczba punktów światła: | 2 |
| Zastosowany gwint: | E14 |
| Barwa światła: | określona przez żarówkę |
| Źródło światła w komplecie: | Nie |
| Klasa energetyczna: | A - G |
| Klasa szczelności: | IP20 |
| Pomieszczenie: | biuro, jadalnia, korytarz/schody, kuchnia, salon, sypialnia, uniwersalne |
| Maksymalna moc żarówki: | 40W |
| Moc: | 2x40W |
| Producent: | Toolight |
Ekskluzywny kinkiet ścienny to harmonijne połączenie nowoczesnego designu z klasycznym blaskiem kryształów. Półokrągła konstrukcja z lśniącym, złotym stelażem i kaskadowo ułożonymi szklanymi elementami tworzy niezwykle efektowną całość, która idealnie dopełni aranżację eleganckiego salonu, sypialni czy stylowego korytarza.
Kinkiet przystosowano do źródeł światła na gwint E14, co zapewnia optymalne, nastrojowe oświetlenie przestrzeni. Górną część oprawy tworzą gładkie, profilowane złote panele, spod których wyłaniają się podłużne kryształy. Szklane detale przepięknie załamują światło, tworząc na ścianie zjawiskowe refleksy i nadając wnętrzu luksusowy charakter.
To stylowe i wysoce dekoracyjne oświetlenie, które łączy solidne materiały z biżuteryjną estetyką modern glamour, stając się zachwycającym akcentem na każdej ścianie.
Bądź na bieżąco z naszą ofertą, promocjami i ofertami specjalnymi!
Już dziś zapisz się do newslettera!
Zamówienia wysyłamy najpóźniej następnego dnia roboczego od ich opłacenia (lub wybrania płatności za pobraniem). Wszystkie przesyłki są ubezpieczone oraz starannie i bezpiecznie zapakowane.
Przesyłki do 30 kg wysyłamy firmą kurierską DPD, natomiast przesyłki powyżej 30 kg są wysyłane firmą spedycyjną Rohlig-Suus. Kabiny prysznicowe, drzwi i inne produkty wymagające szczególnej ostrożności wysyłamy na paletach, w pozycji pionowej, na specjalnie zbudowanym stelażu.
Udostępniamy możliwość skorzystania z szybkich płatności internetowych realizowanych przez cenione i w pełni bezpieczne platformy Przelewy24, PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) i Paypal. Poza tymi formami, możesz również zapłacić za towar przelewem tradycyjnym na nasze konto lub gotówką kurierowi przy odbiorze towaru.
Numer konta do wpłat:
PL28 1500 1344 1213 4008 0113 0000
Infolinia: +48 857-337-777
Obsługa Klienta
Mail: tutumi@tutumi.pl
Dział Techniczny
Mail: bok@tutumi.pl
Dział Reklamacji
Mail: reklamacje@tutumi.pl
Można również wysłać do nas wiadomość przez Formularz kontaktowy.
Jeżeli masz jakieś skargi, uwagi lub pochwały, napisz do nas:
Mail: kierownik@rea.pl