Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.
| Model: | SWE072-W GOLD |
|---|---|
| Rodzaj lampy: | Kinkiet |
| Długość (mm) | 380 mm |
| Szerokość (mm) | 180 mm |
| Wysokość (mm) | 130 mm |
| Zasilanie: | sieciowe ~220V - ~240V |
| Materiał wykonania: | szkło, metal |
| Strumień świetlny: | 501 - 1000 lm |
| Kolor lampy: | złoty, transparentny |
| Liczba punktów światła: | zintegrowane źródło LED |
| Zastosowany gwint: | zintegrowane źródło LED |
| Barwa światła: | zimna, ciepła |
| Źródło światła w komplecie: | product_profile.value_ |
| Klasa energetyczna: | G |
| Klasa szczelności: | IP20 |
| Pomieszczenie: | biuro, jadalnia, korytarz/schody, kuchnia, salon, sypialnia, uniwersalne |
| Moc: | 12W |
| Producent: | Toolight |
Elegancki kinkiet ścienny LED to oprawa idealna do wnętrz w stylu glamour, art deco i modern classic. Oryginalna forma oparta na trzech szklanych elementach przypominających kwiaty nadaje przestrzeni lekkości, świetnie sprawdzając się jako dekoracja w salonie, sypialni czy stylowym korytarzu.
Konstrukcję wykonano z metalu w złotym wykończeniu oraz szkła. Ryflowana powierzchnia kloszy pięknie rozprasza światło, tworząc na ścianie efektowne refleksy. Złote detale w centrum każdego dysku nadają lampie biżuteryjny charakter, dzięki czemu zachwyca ona również za dnia.
Kinkiet oferuje dwa tryby świecenia, które zmienia się prostym kliknięciem włącznika ściennego. Zintegrowane źródło LED może emitować przytulną, ciepłą barwę 3000K lub jasną, chłodną barwę 6000K, co pozwala łatwo dopasować światło do aktualnych potrzeb i nastroju.
To funkcjonalne i wysoce dekoracyjne oświetlenie, które łączy trwałe materiały oraz niebanalny design, stając się wyrazistą ozdobą każdego eleganckiego wnętrza.
Bądź na bieżąco z naszą ofertą, promocjami i ofertami specjalnymi!
Już dziś zapisz się do newslettera!
Zamówienia wysyłamy najpóźniej następnego dnia roboczego od ich opłacenia (lub wybrania płatności za pobraniem). Wszystkie przesyłki są ubezpieczone oraz starannie i bezpiecznie zapakowane.
Przesyłki do 30 kg wysyłamy firmą kurierską DPD, natomiast przesyłki powyżej 30 kg są wysyłane firmą spedycyjną Rohlig-Suus. Kabiny prysznicowe, drzwi i inne produkty wymagające szczególnej ostrożności wysyłamy na paletach, w pozycji pionowej, na specjalnie zbudowanym stelażu.
Udostępniamy możliwość skorzystania z szybkich płatności internetowych realizowanych przez cenione i w pełni bezpieczne platformy Przelewy24, PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) i Paypal. Poza tymi formami, możesz również zapłacić za towar przelewem tradycyjnym na nasze konto lub gotówką kurierowi przy odbiorze towaru.
Numer konta do wpłat:
PL28 1500 1344 1213 4008 0113 0000
Infolinia: +48 857-337-777
Obsługa Klienta
Mail: tutumi@tutumi.pl
Dział Techniczny
Mail: bok@tutumi.pl
Dział Reklamacji
Mail: reklamacje@tutumi.pl
Można również wysłać do nas wiadomość przez Formularz kontaktowy.
Jeżeli masz jakieś skargi, uwagi lub pochwały, napisz do nas:
Mail: kierownik@rea.pl