Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.
| Model: | SWE028-1W 40cm CHROM |
|---|---|
| Rodzaj lampy: | Kinkiet |
| Długość (mm) | 400 mm |
| Szerokość (mm) | 160 mm |
| Wysokość (mm) | 50 mm |
| Zasilanie: | sieciowe ~220V - ~240V |
| Materiał wykonania: | metal, tworzywo sztuczne |
| Strumień świetlny: | 1001 - 1500 lm |
| Kolor lampy: | chrom |
| Liczba punktów światła: | zintegrowane źródło LED |
| Zastosowany gwint: | zintegrowane źródło LED |
| Barwa światła: | neutralna |
| Temperatura barwy : | 4000K |
| Źródło światła w komplecie: | Tak |
| Klasa energetyczna: | E |
| Klasa szczelności: | IP20 |
| Pomieszczenie: | biuro, jadalnia, korytarz/schody, kuchnia, salon, sypialnia, uniwersalne |
| Moc: | 8W |
| cechy dodatkowe: | regulacja kąta nachylenia |
| Producent: | Toolight |
Doceń elegancję i nowoczesność w swoim wnętrzu dzięki kinkietowi ściennemu LED w wykończeniu chrom. To wyjątkowe rozwiązanie, które łączy w sobie nowoczesną estetykę z najwyższą funkcjonalnością oświetleniową. Dzięki precyzyjnemu wykonaniu oraz unikalnej konstrukcji, kinkiet nie tylko ozdobi ścianę, ale zapewni doskonałe warunki do codziennej pielęgnacji czy ekspozycji dzieł sztuki.
Kinkiet ścienny LED Chrom to idealny wybór dla osób szukających harmonii między designem a praktycznością. Elegancka, minimalistyczna forma sprawia, że każde wnętrze nabiera wyjątkowego klimatu i nowoczesnej klasy. Wybierając to oświetlenie, inwestujesz w produkt, który łączy innowacyjną technologię z ponadczasowym stylem, dbając o Twój komfort każdego dnia.
Bądź na bieżąco z naszą ofertą, promocjami i ofertami specjalnymi!
Już dziś zapisz się do newslettera!
Zamówienia wysyłamy najpóźniej następnego dnia roboczego od ich opłacenia (lub wybrania płatności za pobraniem). Wszystkie przesyłki są ubezpieczone oraz starannie i bezpiecznie zapakowane.
Przesyłki do 30 kg wysyłamy firmą kurierską DPD, natomiast przesyłki powyżej 30 kg są wysyłane firmą spedycyjną Rohlig-Suus. Kabiny prysznicowe, drzwi i inne produkty wymagające szczególnej ostrożności wysyłamy na paletach, w pozycji pionowej, na specjalnie zbudowanym stelażu.
Udostępniamy możliwość skorzystania z szybkich płatności internetowych realizowanych przez cenione i w pełni bezpieczne platformy Przelewy24, PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) i Paypal. Poza tymi formami, możesz również zapłacić za towar przelewem tradycyjnym na nasze konto lub gotówką kurierowi przy odbiorze towaru.
Numer konta do wpłat:
PL28 1500 1344 1213 4008 0113 0000
Infolinia: +48 857-337-777
Obsługa Klienta
Mail: tutumi@tutumi.pl
Dział Techniczny
Mail: bok@tutumi.pl
Dział Reklamacji
Mail: reklamacje@tutumi.pl
Można również wysłać do nas wiadomość przez Formularz kontaktowy.
Jeżeli masz jakieś skargi, uwagi lub pochwały, napisz do nas:
Mail: kierownik@rea.pl