Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.
| Model: | SWE026-1W |
|---|---|
| Rodzaj lampy: | Kinkiet |
| Długość (mm) | 600 mm |
| Szerokość (mm) | 300 mm |
| Wysokość (mm) | 50 mm |
| Zasilanie: | sieciowe ~220V - ~240V |
| Materiał wykonania: | aluminium, metal, tworzywo sztuczne |
| Strumień świetlny: | 1001 - 1500 lm |
| Kolor lampy: | czarny |
| Liczba punktów światła: | zintegrowane źródło LED |
| Zastosowany gwint: | zintegrowane źródło LED |
| Barwa światła: | neutralna |
| Temperatura barwy : | 4000K |
| Źródło światła w komplecie: | Tak |
| Klasa energetyczna: | F |
| Klasa szczelności: | IP20 |
| Pomieszczenie: | biuro, jadalnia, korytarz/schody, kuchnia, salon, sypialnia, uniwersalne |
| Moc: | 12W |
| cechy dodatkowe: | regulacja kąta nachylenia |
| Producent: | Toolight |
Elegancki kinkiet ścienny LED w wykończeniu czarny mat to doskonała propozycja do nowoczesnych i stylowych aranżacji wnętrz. Minimalistyczna forma oraz ponadczasowa kolorystyka sprawiają, że oprawa świetnie komponuje się zarówno z jasnymi, jak i ciemniejszymi przestrzeniami, dodając im nowoczesnego charakteru i wyrazistości.
Czerń w satynowym macie to jedno z najmodniejszych wykończeń we współczesnych wnętrzach. Doskonale pasuje do aranżacji w stylu loftowym, industrialnym, nowoczesnym, minimalistycznym oraz modern, świetnie komponując się z drewnem, betonem, marmurem czy metalowymi dodatkami. Dzięki uniwersalnej formie kinkiet może pełnić zarówno funkcję praktycznego oświetlenia, jak i subtelnego elementu dekoracyjnego.
Kinkiet wyposażony został w nowoczesne podświetlenie LED emitujące neutralną barwę światła, która zapewnia komfortowe i naturalne oświetlenie przestrzeni. Tego typu światło doskonale sprawdza się podczas codziennego użytkowania — jest przyjemne dla oczu i wiernie oddaje kolory otoczenia. Technologia LED gwarantuje dodatkowo energooszczędność oraz długą żywotność.
Dużym atutem kinkietu jest ruchome ramię, pozwalające wygodnie regulować kierunek padania światła i dopasować oświetlenie do aktualnych potrzeb. Kinkiet idealnie sprawdzi się zamontowany nad lustrem w łazience, w korytarzu, nad obrazem lub dekoracją ścienną, tworząc nowoczesną i funkcjonalną strefę świetlną.
Bądź na bieżąco z naszą ofertą, promocjami i ofertami specjalnymi!
Już dziś zapisz się do newslettera!
Zamówienia wysyłamy najpóźniej następnego dnia roboczego od ich opłacenia (lub wybrania płatności za pobraniem). Wszystkie przesyłki są ubezpieczone oraz starannie i bezpiecznie zapakowane.
Przesyłki do 30 kg wysyłamy firmą kurierską DPD, natomiast przesyłki powyżej 30 kg są wysyłane firmą spedycyjną Rohlig-Suus. Kabiny prysznicowe, drzwi i inne produkty wymagające szczególnej ostrożności wysyłamy na paletach, w pozycji pionowej, na specjalnie zbudowanym stelażu.
Udostępniamy możliwość skorzystania z szybkich płatności internetowych realizowanych przez cenione i w pełni bezpieczne platformy Przelewy24, PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) i Paypal. Poza tymi formami, możesz również zapłacić za towar przelewem tradycyjnym na nasze konto lub gotówką kurierowi przy odbiorze towaru.
Numer konta do wpłat:
PL28 1500 1344 1213 4008 0113 0000
Infolinia: +48 857-337-777
Obsługa Klienta
Mail: tutumi@tutumi.pl
Dział Techniczny
Mail: bok@tutumi.pl
Dział Reklamacji
Mail: reklamacje@tutumi.pl
Można również wysłać do nas wiadomość przez Formularz kontaktowy.
Jeżeli masz jakieś skargi, uwagi lub pochwały, napisz do nas:
Mail: kierownik@rea.pl