Kinkiet łazienkowy LED SWE050-1W 60 cm Black
ID: 13339
Nowość
ID: 13339
    Wysyłamy w: 24h
  • Wybrany wariant jest teraz niedostępny.
    Powiadom mnie, gdy się pojawi:
Parametry techniczne
Model: SWE050-1W
Rodzaj lampy: Kinkiet
Długość (mm) 600 mm
Szerokość (mm) 100 mm
Wysokość (mm) 50 mm
Zasilanie: sieciowe ~220V - ~240V
Materiał wykonania: aluminium, tworzywo sztuczne
Strumień świetlny: 501 - 1000 lm
Kolor lampy: czarny
Liczba punktów światła: zintegrowane źródło LED
Zastosowany gwint: zintegrowane źródło LED
Barwa światła: neutralna
Temperatura barwy : 4000K
Źródło światła w komplecie: Tak
Klasa energetyczna: F
Klasa szczelności: IP20
Moc: 12W