Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.
| Model: | SWE003-1W |
|---|---|
| Rodzaj lampy: | Kinkiet |
| Długość (mm) | 730 mm |
| Szerokość (mm) | 180 mm |
| Wysokość (mm) | 65 mm |
| Zasilanie: | sieciowe ~220V - ~240V |
| Materiał wykonania: | metal, tworzywo sztuczne |
| Strumień świetlny: | 1001 - 1500 lm |
| Kolor lampy: | chrom |
| Liczba punktów światła: | zintegrowane źródło LED |
| Zastosowany gwint: | zintegrowane źródło LED |
| Barwa światła: | neutralna |
| Temperatura barwy : | 4000K |
| Źródło światła w komplecie: | Tak |
| Klasa energetyczna: | F |
| Klasa szczelności: | IP20 |
| Pomieszczenie: | biuro, jadalnia, korytarz/schody, kuchnia, pokój dziecięcy, salon, sypialnia, uniwersalne |
| Moc: | 14W |
| Producent: | Toolight |
Nowoczesny kinkiet ścienny LED w wykończeniu chromowanym to elegancka propozycja dla osób, które cenią stylowe i funkcjonalne oświetlenie wnętrz. Prosta, minimalistyczna forma sprawia, że oprawa doskonale łączy walory użytkowe z dekoracyjnym charakterem, stając się estetycznym dopełnieniem nowoczesnej aranżacji.
Chromowane wykończenie nadaje lampie nowoczesny, wyrazisty wygląd i subtelnie podkreśla jej elegancki charakter. Gładka, połyskująca powierzchnia efektownie odbija światło, dzięki czemu kinkiet prezentuje się lekko i stylowo. Tego typu wykończenie świetnie komponuje się z bielą, szkłem, marmurem, betonem oraz czarnymi dodatkami, dlatego oprawa doskonale odnajdzie się w aranżacjach modern, minimalistycznych, loftowych, industrialnych oraz nowoczesnych łazienkach.
Zintegrowane oświetlenie LED zapewnia równomierne i komfortowe światło, które doskonale sprawdza się podczas codziennych czynności pielęgnacyjnych i użytkowych. Technologia LED wyróżnia się energooszczędnością, trwałością oraz wygodą codziennego korzystania, dzięki czemu kinkiet stanowi praktyczne rozwiązanie do współczesnych wnętrz.
Smukła, geometryczna konstrukcja sprawia, że oprawa świetnie prezentuje się zamontowana nad lustrem w łazience, ale równie dobrze może pełnić funkcję dodatkowego oświetlenia w innych pomieszczeniach. To doskonały wybór dla osób, które szukają lampy łączącej nowoczesną estetykę, elegancki wygląd i funkcjonalność.
Bądź na bieżąco z naszą ofertą, promocjami i ofertami specjalnymi!
Już dziś zapisz się do newslettera!
Zamówienia wysyłamy najpóźniej następnego dnia roboczego od ich opłacenia (lub wybrania płatności za pobraniem). Wszystkie przesyłki są ubezpieczone oraz starannie i bezpiecznie zapakowane.
Przesyłki do 30 kg wysyłamy firmą kurierską DPD, natomiast przesyłki powyżej 30 kg są wysyłane firmą spedycyjną Rohlig-Suus. Kabiny prysznicowe, drzwi i inne produkty wymagające szczególnej ostrożności wysyłamy na paletach, w pozycji pionowej, na specjalnie zbudowanym stelażu.
Udostępniamy możliwość skorzystania z szybkich płatności internetowych realizowanych przez cenione i w pełni bezpieczne platformy Przelewy24, PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) i Paypal. Poza tymi formami, możesz również zapłacić za towar przelewem tradycyjnym na nasze konto lub gotówką kurierowi przy odbiorze towaru.
Numer konta do wpłat:
PL28 1500 1344 1213 4008 0113 0000
Infolinia: +48 857-337-777
Obsługa Klienta
Mail: tutumi@tutumi.pl
Dział Techniczny
Mail: bok@tutumi.pl
Dział Reklamacji
Mail: reklamacje@tutumi.pl
Można również wysłać do nas wiadomość przez Formularz kontaktowy.
Jeżeli masz jakieś skargi, uwagi lub pochwały, napisz do nas:
Mail: kierownik@rea.pl