Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.
| Typ baterii:: | Wannowa |
|---|---|
| Sposób montażu:: | Podłogowy |
| Kolor:: | Tytan |
| Rodzaj wylewki:: | Stała |
| Materiał:: | Stal Nierdzewna, Mosiądz |
| Zasięg wylewki: | 210 mm |
| Wysokość [mm]: | 995 mm |
| Powłoka:: | PVD |
| Średnica podłączenia:: | 19 mm |
| Model: | Clif |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Producent: | Rea |
Doceń elegancję i nowoczesność w swojej łazience dzięki baterii wannowej podłogowej REA Clif o szczotkowanej satynowej strukturze. To idealne połączenie luksusowego designu i funkcjonalności, które zachwycą każdego użytkownika. Wykonana z wysokiej jakości mosiądzu, bateria podłogowa nie tylko podkreśli wystrój salonu kąpielowego, ale zapewni niezawodność na lata.
Bateria wannowa podłogowa REA Clif to wybór dla osób, które cenią sobie komfort i nowoczesny design. Perfekcyjne w każdym detalu, wykonane z dbałością o jakość i estetykę, będą ozdobą Twojej łazienki. Dzięki solidnej konstrukcji i wysokiej klasy materiałom możesz być pewien, że posłuży przez długie lata, zapewniając wygodę i niezawodność każdego dnia.
Bądź na bieżąco z naszą ofertą, promocjami i ofertami specjalnymi!
Już dziś zapisz się do newslettera!
Zamówienia wysyłamy najpóźniej następnego dnia roboczego od ich opłacenia (lub wybrania płatności za pobraniem). Wszystkie przesyłki są ubezpieczone oraz starannie i bezpiecznie zapakowane.
Przesyłki do 30 kg wysyłamy firmą kurierską DPD, natomiast przesyłki powyżej 30 kg są wysyłane firmą spedycyjną Rohlig-Suus. Kabiny prysznicowe, drzwi i inne produkty wymagające szczególnej ostrożności wysyłamy na paletach, w pozycji pionowej, na specjalnie zbudowanym stelażu.
Udostępniamy możliwość skorzystania z szybkich płatności internetowych realizowanych przez cenione i w pełni bezpieczne platformy Przelewy24, PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) i Paypal. Poza tymi formami, możesz również zapłacić za towar przelewem tradycyjnym na nasze konto lub gotówką kurierowi przy odbiorze towaru.
Numer konta do wpłat:
PL28 1500 1344 1213 4008 0113 0000
Infolinia: +48 857-337-777
Obsługa Klienta
Mail: tutumi@tutumi.pl
Dział Techniczny
Mail: bok@tutumi.pl
Dział Reklamacji
Mail: reklamacje@tutumi.pl
Można również wysłać do nas wiadomość przez Formularz kontaktowy.
Jeżeli masz jakieś skargi, uwagi lub pochwały, napisz do nas:
Mail: kierownik@rea.pl