Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK

Twister dysk obrotowy Flexifit

Twister dysk obrotowy Flexifit

  • 25,00
  • -
    +

Parametry techniczne

Wysokość 250
Szerokość 250
Producent: Flexifit

Opis

Twister z linkami do ćwiczeń ramion dedykowany jest do treningów ogólnorozwojowych. Powierzchnia z wypustkami poprawia ukrwienie stóp, jednocześnie zapobiega poślizgom. Komfortowe uchwyty dopasowują się do dłoni. Prosty przyrząd do użytku domowego ma zbawienny wpływ przy utracie zbędnych kilogramów i powrotu do formy.

Zapytaj o produkt

Produkty podobne

Ostatnio oglądane

Newsletter

Bądź na bieżąco z naszą ofertą, promocjami i ofertami specjalnymi!
Już dziś zapisz się do newslettera!

Najlepszym określeniem sklepu Tutumi jest otwarty. Otwarty na nowe możliwości, na szeroki i zróżnicowany asortyment, ale przede wszystkim otwarty na potrzeby i sugestie naszych Klientów. Wiedza i doświadczenie, jakie zdobyliśmy i cały czas zdobywamy podczas budowania naszej marki pozwala nam zagwarantować obsługę Twojego zamówienia na najwyższym poziomie. Zaufało nam już ponad 500 000 osób, na co wpływają czynniki takie jak najwyższa jakość produktów, bezproblemowy kontakt z klientem oraz bardzo szeroka gama produktów. W skład marki Tutumi wchodzą również marki takie jak Bluegarden, Flexifit oraz Kigu. Dzięki temu nasz asortyment jest kompleksowy i trafia do szerokiego grona Klientów.