Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK
Nowość

Stepper do aerobiku z linkami i wyświetlaczem Flexifit

Nowość

Stepper do aerobiku z linkami i wyświetlaczem Flexifit

  • 139,00
  • -
    +

Parametry techniczne

Funkcje: SCAN, Pomiar czasu, Ilość powtórzeń, Spalone kalorie
Długość linek: 95 - 170
Długość 36
Szerokość 28
Wysokość 19
Maksymalne obciążenie: 120 kg
Waga 10
Materiał: Stal, Polipropylen
Gwarancja: 24 miesiące
Producent: Flexifit

Opis

Profesjonalny Stepper idealnie nadaje się do ćwiczeń redukujących tkankę tłuszczową, wzmacniających mięśnie brzucha i nóg. Trening na Stepperze poprawia krążenie oraz powoduje wzrost wydolności organizmu, Twoje ciało stanie się gibkie i sprawne, a Twoje samopoczucie poprawia się z dnia na dzień.

Stepper to perfekcyjne narzędzie do:

ćwiczeń fitness,
pilates,
aerobiku,
ćwiczeń cardio,
ćwiczeń siłowych,
rehabilitacji

Zapytaj o produkt

Produkty podobne

Ostatnio oglądane

Newsletter

Bądź na bieżąco z naszą ofertą, promocjami i ofertami specjalnymi!
Już dziś zapisz się do newslettera!

Najlepszym określeniem sklepu Tutumi jest otwarty. Otwarty na nowe możliwości, na szeroki i zróżnicowany asortyment, ale przede wszystkim otwarty na potrzeby i sugestie naszych Klientów. Wiedza i doświadczenie, jakie zdobyliśmy i cały czas zdobywamy podczas budowania naszej marki pozwala nam zagwarantować obsługę Twojego zamówienia na najwyższym poziomie. Zaufało nam już ponad 500 000 osób, na co wpływają czynniki takie jak najwyższa jakość produktów, bezproblemowy kontakt z klientem oraz bardzo szeroka gama produktów. W skład marki Tutumi wchodzą również marki takie jak Bluegarden, Flexifit oraz Kigu. Dzięki temu nasz asortyment jest kompleksowy i trafia do szerokiego grona Klientów.