Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK

Siewnik Ogrodowy 15 litrów Bluegarden

Siewnik Ogrodowy 15 litrów Bluegarden

  • 179,00
  • -
    +

Parametry techniczne

Długość chwytu 70
Głębokość pojemnika w cm. 22
Gwarancja: 24 miesiące
Materiał: Polipropylen
Szerokość pojemnika w cm. 35
Pojemność litrach 15
Regulacja: tak
Rozrzut: 1,5 m
Producent: Bluegarden

Opis

Prezentujemy ogrodowy siewnik do rozsiewania nawozów sztucznych, nasion, soli i innych materiałów sypkich.
Rozpyla równomiernie, co daje idealnie rozsiane podłoże. Konstrukcja jest prosta i nieskomplikowana, co daje nam niezawodność. Wysoka jakość materiałów i dbałość o szczegóły zapewnia użytkowanie siewnika przez lata.
Zbiornik o pojemności 15 litrów idealnie nada się do niewielkiej i średniej wielkości podwórka. Szerokość rozrzutu zależy od szybkości obrotu kół i średnio wynosi 1,5 metra, zaś maksymalnie może osiągnąć nawet 3 metry.
Kółka wykonane z wysokiej jakości materiału ułatwiają korzystanie z siewnika i ułatwiają poruszanie się niezależnie od rodzaju podłoża. Wygodny uchwyt jest tutaj dodatkowym atutem. Posiada on rączkę do dawkowania materiału sypkiego.

Zapytaj o produkt

Produkty podobne

Najlepszym określeniem sklepu Tutumi jest otwarty. Otwarty na nowe możliwości, na szeroki i zróżnicowany asortyment, ale przede wszystkim otwarty na potrzeby i sugestie naszych Klientów. Wiedza i doświadczenie, jakie zdobyliśmy i cały czas zdobywamy podczas budowania naszej marki pozwala nam zagwarantować obsługę Twojego zamówienia na najwyższym poziomie. Zaufało nam już ponad 500 000 osób, na co wpływają czynniki takie jak najwyższa jakość produktów, bezproblemowy kontakt z klientem oraz bardzo szeroka gama produktów. W skład marki Tutumi wchodzą również marki takie jak Bluegarden, Flexifit oraz Kigu. Dzięki temu nasz asortyment jest kompleksowy i trafia do szerokiego grona Klientów.

Newsletter

Bądź na bieżąco z naszą ofertą, promocjami i ofertami specjalnymi!
Już dziś zapisz się do newslettera!