Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK

Fotoramka na 6 zdjęć Love

Fotoramka na 6 zdjęć Love

  • 23,90
  • -
    +

Parametry techniczne

Wysokość 52
Szerokość 58
Grubość: 2
Materiał: PVC
Kolor: Biały
Rozmiar zdjęć: 9 x 14
Ilość zdjęć: 6
Producent: Tutumi

Opis

Piękna, nowoczesna i uniwersalna – te słowa doskonale przedstawiają naszą ramkę LOVE. Ramka pasuje do każdego pomieszczenia niezależnie od stylu architektonicznego. Jest idealnym pomysłem na prezent pozwalający ukazać wspomnienia na 6 zdjęciach.

Zapytaj o produkt

Produkty podobne

Ostatnio oglądane

Newsletter

Bądź na bieżąco z naszą ofertą, promocjami i ofertami specjalnymi!
Już dziś zapisz się do newslettera!

Najlepszym określeniem sklepu Tutumi jest otwarty. Otwarty na nowe możliwości, na szeroki i zróżnicowany asortyment, ale przede wszystkim otwarty na potrzeby i sugestie naszych Klientów. Wiedza i doświadczenie, jakie zdobyliśmy i cały czas zdobywamy podczas budowania naszej marki pozwala nam zagwarantować obsługę Twojego zamówienia na najwyższym poziomie. Zaufało nam już ponad 500 000 osób, na co wpływają czynniki takie jak najwyższa jakość produktów, bezproblemowy kontakt z klientem oraz bardzo szeroka gama produktów. W skład marki Tutumi wchodzą również marki takie jak Bluegarden, Flexifit oraz Kigu. Dzięki temu nasz asortyment jest kompleksowy i trafia do szerokiego grona Klientów.