Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.
- najniższa cena z ostatnich 30 dni
| Przeznaczenie stołu: | salon, pokój dziecięcy |
|---|---|
| Kształt blatu: | prostokątny |
| Długość blatu | 48 cm |
| Szerokość blatu | 100 cm |
| Wysokość stołu | 79 cm |
| Kolor blatu: | biały, drewno |
| Materiał blatu: | MDF |
| Wykończenie nóżek: | stal |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Kod producenta: | FFT180902 |
| Producent: | Tutumi |
Desk created with functionality and design in mind. The simple and elegant desk is the perfect solution especially for home offices and studios. The shape and colour of the desk will add charm to any interior.
Bądź na bieżąco z naszą ofertą, promocjami i ofertami specjalnymi!
Już dziś zapisz się do newslettera!
Zamówienia wysyłamy najpóźniej następnego dnia roboczego od ich opłacenia (lub wybrania płatności za pobraniem). Wszystkie przesyłki są ubezpieczone oraz starannie i bezpiecznie zapakowane.
Przesyłki do 30 kg wysyłamy firmą kurierską DPD, natomiast przesyłki powyżej 30 kg są wysyłane firmą spedycyjną Rohlig-Suus. Kabiny prysznicowe, drzwi i inne produkty wymagające szczególnej ostrożności wysyłamy na paletach, w pozycji pionowej, na specjalnie zbudowanym stelażu.
Udostępniamy możliwość skorzystania z szybkich płatności internetowych realizowanych przez cenione i w pełni bezpieczne platformy Przelewy24, PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) i Paypal. Poza tymi formami, możesz również zapłacić za towar przelewem tradycyjnym na nasze konto lub gotówką kurierowi przy odbiorze towaru.
Numer konta do wpłat:
PL28 1500 1344 1213 4008 0113 0000
Infolinia: +48 857-337-777
Obsługa Klienta
Mail: tutumi@tutumi.pl
Dział Techniczny
Mail: bok@tutumi.pl
Dział Reklamacji
Mail: reklamacje@tutumi.pl
Można również wysłać do nas wiadomość przez Formularz kontaktowy.
Jeżeli masz jakieś skargi, uwagi lub pochwały, napisz do nas:
Mail: kierownik@rea.pl