Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK
Bestsellery

Aerator wertykulator ręczny do trawy z kolcami + trzon Bluegarden

Bestsellery

Aerator wertykulator ręczny do trawy z kolcami + trzon Bluegarden

  • 93,00
  • -
    +

Parametry techniczne

Długość chwytu 125
Szerokość (cm) 42
Waga 7
Materiał: stal nierdzewna, ABS
Ilość kolców: 27
Gwarancja: 24 miesiące
Producent: Bluegarden

Opis

WERTYKULATOR/AERATOR BLUEGARDEN

Aerator marki Bluegarden służy do łatwego i wygodnego napowietrzania powierzchni zielonych w tym trawników.

Aeracja to napowietrzanie gleby za pomocą narzędzi służąca rozluźnianiu podłoża i pobudzeniu trawy do krzewienia się. Pod wpływem aeracji masa korzeni traw wyraźnie się zwiększa, a darń trawnika wyrównuje się. Systematyczna aeracja przyczynia się do obniżenia strat wynikających z nadmiernego wyparowywania wody, efektywniejszego działania nawozów, podniesienia średniej temperatury gleby w strefie korzeniowej, zwiększenia elastyczności trawnika oraz zwiększenia jego zdolności regeneracyjnych.

Aerator marki Bluegarden umożliwia stworzenie optymalnych warunków rozwoju Twojego trawnika. 27 stalowych kolców o optymalnym rozłożeniu zapewnia idealną penetrację gleby, dostarczając do korzeni trawy prawidłową ilość wody i tlenu. Aeratory są niezwykle intuicyjne i łatwe w obsłudze, wystarczy 5 minut i produkt jest złożony i gotowy do działania. Wykonane z niezwykle trwałego tworzywa ABS oraz najwyższej jakości stali nierdzewnej posłużą w Twoim ogrodzie przez wiele lat.

Zapytaj o produkt

Produkty podobne

Ostatnio oglądane

Newsletter

Bądź na bieżąco z naszą ofertą, promocjami i ofertami specjalnymi!
Już dziś zapisz się do newslettera!

Najlepszym określeniem sklepu Tutumi jest otwarty. Otwarty na nowe możliwości, na szeroki i zróżnicowany asortyment, ale przede wszystkim otwarty na potrzeby i sugestie naszych Klientów. Wiedza i doświadczenie, jakie zdobyliśmy i cały czas zdobywamy podczas budowania naszej marki pozwala nam zagwarantować obsługę Twojego zamówienia na najwyższym poziomie. Zaufało nam już ponad 500 000 osób, na co wpływają czynniki takie jak najwyższa jakość produktów, bezproblemowy kontakt z klientem oraz bardzo szeroka gama produktów. W skład marki Tutumi wchodzą również marki takie jak Bluegarden, Flexifit oraz Kigu. Dzięki temu nasz asortyment jest kompleksowy i trafia do szerokiego grona Klientów.