Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK
Bestsellery

Wózek uniwersalny BLUE

Bestsellery

Wózek uniwersalny BLUE

  • 141,00 141,00
  • -
    +

Parametry techniczne

Głębokość: 40 cm
Szerokość: 40 cm
Wysokość: 120 cm
Gwarancja: 24 miesiące
Maksymalne obciążenie 220
Kolor: Niebieski
Producent: Bluegarden

Opis

Praktyczny wózek uniwersalny BLUE nadaje się zarówno do użytku domowego jak i w wielu miejscach pracy – np. na poczcie, magazynie, ogrodzie itd. Dzięki mocnej konstrukcji wózek jest wytrzymały i bardzo poręczny w użyciu. Korzystanie z wózka jest łatwe i nie wymaga nakładów siły. Przeznaczony do przewożenia ciężkich pakunków – paczek, kartonów, oraz wielu innych przedmiotów i towarów.

Zapytaj o produkt

Produkty podobne

Ostatnio oglądane

Newsletter

Bądź na bieżąco z naszą ofertą, promocjami i ofertami specjalnymi!
Już dziś zapisz się do newslettera!

Najlepszym określeniem sklepu Tutumi jest otwarty. Otwarty na nowe możliwości, na szeroki i zróżnicowany asortyment, ale przede wszystkim otwarty na potrzeby i sugestie naszych Klientów. Wiedza i doświadczenie, jakie zdobyliśmy i cały czas zdobywamy podczas budowania naszej marki pozwala nam zagwarantować obsługę Twojego zamówienia na najwyższym poziomie. Zaufało nam już ponad 500 000 osób, na co wpływają czynniki takie jak najwyższa jakość produktów, bezproblemowy kontakt z klientem oraz bardzo szeroka gama produktów. W skład marki Tutumi wchodzą również marki takie jak Bluegarden, Flexifit oraz Kigu. Dzięki temu nasz asortyment jest kompleksowy i trafia do szerokiego grona Klientów.