Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK
Nowość

Wózek ogrodowy wywrotka 300 kg Bluegarden

Nowość

Wózek ogrodowy wywrotka 300 kg Bluegarden

  • 245,00
  • -
    +

Parametry techniczne

Gwarancja: 24 miesiące
Maksymalne obciążenie 300
Kolor: Zielony
Producent: Bluegarden

Opis

Praktyczny i bardzo wytrzymały wózek ręczny. Idealny do prac w ogrodzie, gospodarstwie domowym i przy każdej innej pracy wymagającej łatwego i szybkiego przewożenia towarów. Wózek jest dwuosiowy – czterokołowy. Wózek jest doskonale przystosowany do przewożenia skoszonej trawy, drewna, ziemi, kamieni, itp. Podczas skrętu koła składają się dzięki czemu oś wózka jest stabilna i nie wywraca się.
Konstrukcja wózka została wykonana z wysokiej jakości komponentów, dzięki czemu wózek jest wytrzymały, oś skrętna pozwalająca na skręt praktycznie 180o więc praca z jego użyciem jest prosta i przyjemna. Pompowane koła z bieżnikiem zapewniają doskonałą przyczepność do podłoża. Antypoślizgowy uchwyt dodatkowo ułatwiają pracę.

Zapytaj o produkt

Produkty podobne

Ostatnio oglądane

Newsletter

Bądź na bieżąco z naszą ofertą, promocjami i ofertami specjalnymi!
Już dziś zapisz się do newslettera!

Najlepszym określeniem sklepu Tutumi jest otwarty. Otwarty na nowe możliwości, na szeroki i zróżnicowany asortyment, ale przede wszystkim otwarty na potrzeby i sugestie naszych Klientów. Wiedza i doświadczenie, jakie zdobyliśmy i cały czas zdobywamy podczas budowania naszej marki pozwala nam zagwarantować obsługę Twojego zamówienia na najwyższym poziomie. Zaufało nam już ponad 500 000 osób, na co wpływają czynniki takie jak najwyższa jakość produktów, bezproblemowy kontakt z klientem oraz bardzo szeroka gama produktów. W skład marki Tutumi wchodzą również marki takie jak Bluegarden, Flexifit oraz Kigu. Dzięki temu nasz asortyment jest kompleksowy i trafia do szerokiego grona Klientów.