Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK

Wałek do masażu EPP 2w1 Full Fitness Roller Flexifit

Wałek do masażu EPP 2w1 Full Fitness Roller Flexifit

  • 29,90 29,90
  • -
    +

Parametry techniczne

Długość 33
Średnica (cm) 6
Materiał: EPP
Twardość: średni
Producent: Flexifit

Opis

Zupełnie gładka powierzchnia wewnętrznego wałka zapewnia maksymalne odprężenie i relaks podczas stosowania.Wałek polecamy nie tylko specjalistom od CROSSFITU.

Roller pomoże Ci zrelaksować wszystkie mięśnie po ciężkich ćwiczeniach. Redukuje zakwasy, zwiększa krążenie, rozładowuje napięcie mięśniowe. Jest bardzo przydatny przy wszelkich formach rehabilitacji, jogi, pilates.

Dane techniczne rollera:
Średnica Rollera – 14 cm
Długość Rollera – 33 cm
Materiał Rollera – Polistyren
Kolor Rollera – Black
Dane techniczne wałka:
Średnica Wałka – 6 cm
Długość wałka – 33 cm
Materiał Wałek – Polistyren
Kolor Wałka – White

Zapytaj o produkt

Produkty podobne

Ostatnio oglądane

Newsletter

Bądź na bieżąco z naszą ofertą, promocjami i ofertami specjalnymi!
Już dziś zapisz się do newslettera!

Najlepszym określeniem sklepu Tutumi jest otwarty. Otwarty na nowe możliwości, na szeroki i zróżnicowany asortyment, ale przede wszystkim otwarty na potrzeby i sugestie naszych Klientów. Wiedza i doświadczenie, jakie zdobyliśmy i cały czas zdobywamy podczas budowania naszej marki pozwala nam zagwarantować obsługę Twojego zamówienia na najwyższym poziomie. Zaufało nam już ponad 500 000 osób, na co wpływają czynniki takie jak najwyższa jakość produktów, bezproblemowy kontakt z klientem oraz bardzo szeroka gama produktów. W skład marki Tutumi wchodzą również marki takie jak Bluegarden, Flexifit oraz Kigu. Dzięki temu nasz asortyment jest kompleksowy i trafia do szerokiego grona Klientów.