Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK

Talerz stalowy z uchwytem 1,25kg PRO Flexifit

Talerz stalowy z uchwytem 1,25kg PRO Flexifit

  • 6,90 6,90
  • -
    +

Parametry techniczne

Producent: Flexifit

Opis

Talerze żeliwne znajdują swoje zastosowanie zarówno przy gryfach prostych, jak i łamanych, o średnicy 29 mm. Odporne na uszkodzenia stosowane są zarówno w profesjonalnych siłowniach jak i w tych domowych. Dzięki wielu wariantom obciążenia użytkownik może dopasować je według swoich potrzeb.

Zapytaj o produkt

Produkty podobne

Ostatnio oglądane

Newsletter

Bądź na bieżąco z naszą ofertą, promocjami i ofertami specjalnymi!
Już dziś zapisz się do newslettera!

Najlepszym określeniem sklepu Tutumi jest otwarty. Otwarty na nowe możliwości, na szeroki i zróżnicowany asortyment, ale przede wszystkim otwarty na potrzeby i sugestie naszych Klientów. Wiedza i doświadczenie, jakie zdobyliśmy i cały czas zdobywamy podczas budowania naszej marki pozwala nam zagwarantować obsługę Twojego zamówienia na najwyższym poziomie. Zaufało nam już ponad 500 000 osób, na co wpływają czynniki takie jak najwyższa jakość produktów, bezproblemowy kontakt z klientem oraz bardzo szeroka gama produktów. W skład marki Tutumi wchodzą również marki takie jak Bluegarden, Flexifit oraz Kigu. Dzięki temu nasz asortyment jest kompleksowy i trafia do szerokiego grona Klientów.