Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK

Taczka dwukołowa 300 litrów Bluegarden

Taczka dwukołowa 300 litrów Bluegarden

  • 279,00
  • -
    +

Parametry techniczne

Głębokość: 50 cm.
Szerokość: 90 cm.
Wysokość: 77 cm.
Gwarancja: 24 miesiące
Kolor: Czarny
Materiał: Stal
Producent: Bluegarden

Opis

Taczka dwukołowa o możliwości załadunku do 295 l, posiada metalowe wzmocnienie na dnie. Znajduje szerokie zastosowanie w ogrodnictwie. Wyposażona w pompowane kółka z bieżnikiem zapewnia doskonałą przyczepność. Niezwykle przydane antypoślizgowe uchwyty znacznie ułatwiają pracę.

Zapytaj o produkt

Produkty podobne

Najlepszym określeniem sklepu Tutumi jest otwarty. Otwarty na nowe możliwości, na szeroki i zróżnicowany asortyment, ale przede wszystkim otwarty na potrzeby i sugestie naszych Klientów. Wiedza i doświadczenie, jakie zdobyliśmy i cały czas zdobywamy podczas budowania naszej marki pozwala nam zagwarantować obsługę Twojego zamówienia na najwyższym poziomie. Zaufało nam już ponad 500 000 osób, na co wpływają czynniki takie jak najwyższa jakość produktów, bezproblemowy kontakt z klientem oraz bardzo szeroka gama produktów. W skład marki Tutumi wchodzą również marki takie jak Bluegarden, Flexifit oraz Kigu. Dzięki temu nasz asortyment jest kompleksowy i trafia do szerokiego grona Klientów.

Newsletter

Bądź na bieżąco z naszą ofertą, promocjami i ofertami specjalnymi!
Już dziś zapisz się do newslettera!