Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK

Suszarka ogrodowa KAL-180 z kotwą Bluegarden

Suszarka ogrodowa KAL-180 z kotwą Bluegarden

  • 84,00
  • -
    +

Parametry techniczne

Długość całkowita linek 50
Wysokość masztu 180
Długość ramienia 140
Gwarancja: 24 miesiące
Producent: Bluegarden

Opis

Funkcjonalne rozwiązanie dla dużych potrzeb. Suszarka ogrodowa na pranie KAL-180 umożliwia powieszenie aż do 55m metrów prania jednocześnie zajmując niewiele miejsca.

Wykonana z aluminium powleczonego strukturą zabezpieczającą przed czynnikami zewnętrznymi i rdzą, zapobiegającą uszkodzeniom, działaniem szkodliwych czynników atmosferycznych dzięki czemu będzie służyła Ci wiele lat jak nowa.

Uniwersalna barwa dyskretnie komponuje się z każdym ogrodem. Suszarka KAL-180 wyposażona została w inteligentny system szybkiego składania i rozkładania, dzięki któremu jest gotowa do pracy poprzez jeden ruch ręki, a kotwa montażowa gwarantuje stabilność produktu.

Zapytaj o produkt

Produkty podobne

Ostatnio oglądane

Newsletter

Bądź na bieżąco z naszą ofertą, promocjami i ofertami specjalnymi!
Już dziś zapisz się do newslettera!

Najlepszym określeniem sklepu Tutumi jest otwarty. Otwarty na nowe możliwości, na szeroki i zróżnicowany asortyment, ale przede wszystkim otwarty na potrzeby i sugestie naszych Klientów. Wiedza i doświadczenie, jakie zdobyliśmy i cały czas zdobywamy podczas budowania naszej marki pozwala nam zagwarantować obsługę Twojego zamówienia na najwyższym poziomie. Zaufało nam już ponad 500 000 osób, na co wpływają czynniki takie jak najwyższa jakość produktów, bezproblemowy kontakt z klientem oraz bardzo szeroka gama produktów. W skład marki Tutumi wchodzą również marki takie jak Bluegarden, Flexifit oraz Kigu. Dzięki temu nasz asortyment jest kompleksowy i trafia do szerokiego grona Klientów.