Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK

Suchy basen 90 x 40 z piłkami 4. Capitan blue

Suchy basen 90 x 40 z piłkami 4. Capitan blue

  • 229,00
  • -
    +

Parametry techniczne

Ilość piłeczek: 200 sztuk
Szerokość: 90 cm
Wysokość: 40 cm
Grubość dna: 2,5 cm
Rant: 5,5 cm
Producent: Tutumi

Opis

Niezwykły produkt, który swoim nowoczesnym wyglądem i przeznaczeniem zadowoli najmłodszych członków rodziny. Od chwili wsypania do basenu pięknych perłowych kuleczek gwarantujemy pełne zadowolenie i uśmiech nie schodzący z twarzy Państwa pociech, a Państwu oferujemy chwilę relaksu i odpoczynku. Suchy basen to nie tylko zabawa. Doskonale wpływa na rozwój sensoryczny naszych dzieci. Przeznaczony jest dla dzieci powyżej 6 miesiąca życia.

Zapytaj o produkt

Produkty podobne

Najlepszym określeniem sklepu Tutumi jest otwarty. Otwarty na nowe możliwości, na szeroki i zróżnicowany asortyment, ale przede wszystkim otwarty na potrzeby i sugestie naszych Klientów. Wiedza i doświadczenie, jakie zdobyliśmy i cały czas zdobywamy podczas budowania naszej marki pozwala nam zagwarantować obsługę Twojego zamówienia na najwyższym poziomie. Zaufało nam już ponad 500 000 osób, na co wpływają czynniki takie jak najwyższa jakość produktów, bezproblemowy kontakt z klientem oraz bardzo szeroka gama produktów. W skład marki Tutumi wchodzą również marki takie jak Bluegarden, Flexifit oraz Kigu. Dzięki temu nasz asortyment jest kompleksowy i trafia do szerokiego grona Klientów.

Newsletter

Bądź na bieżąco z naszą ofertą, promocjami i ofertami specjalnymi!
Już dziś zapisz się do newslettera!