Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK
Nowość

Stacja parowa 1700W

Nowość

Stacja parowa 1700W

  • 179,00 179,00 179,00
  • -
    +

Parametry techniczne

Moc: 1700 W
Waga 5
Regulacja: 80-140cm
Zasilanie: 230 V ~50 Hz
Producent: Tutumi

Opis

Urządzenie prasujące z podwójnym teleskopowym stojakiem, uchwytem na przewód parowy i wieszakiem na ubrania. Stacja jest odpowiednia dla wszystkich rodzajów tkanin. Łatwa i bezpieczna w użytkowaniu o eleganckim wyglądzie. Idealna do użytkowania w domu, sklepie, hotelu. Z łatwością usuwa wszelkie zagniecenia, nie niszcząc tkanin. Urządzenie wyposażone jest w dwupoziomowy przełącznik, gruby izolowany przewód doprowadzający parę wodną oraz obudowę minimalizującą straty ciepła. Działa bez użycia środków chemicznych.

Zapytaj o produkt

Produkty podobne

Ostatnio oglądane

Newsletter

Bądź na bieżąco z naszą ofertą, promocjami i ofertami specjalnymi!
Już dziś zapisz się do newslettera!

Najlepszym określeniem sklepu Tutumi jest otwarty. Otwarty na nowe możliwości, na szeroki i zróżnicowany asortyment, ale przede wszystkim otwarty na potrzeby i sugestie naszych Klientów. Wiedza i doświadczenie, jakie zdobyliśmy i cały czas zdobywamy podczas budowania naszej marki pozwala nam zagwarantować obsługę Twojego zamówienia na najwyższym poziomie. Zaufało nam już ponad 500 000 osób, na co wpływają czynniki takie jak najwyższa jakość produktów, bezproblemowy kontakt z klientem oraz bardzo szeroka gama produktów. W skład marki Tutumi wchodzą również marki takie jak Bluegarden, Flexifit oraz Kigu. Dzięki temu nasz asortyment jest kompleksowy i trafia do szerokiego grona Klientów.