Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK

Śpiwór Weekend Flexifit pomarańczowy

Śpiwór Weekend Flexifit pomarańczowy

  • 29,00
  • -
    +

Parametry techniczne

Kolor: pomarańczowy
Szerokość: 70
Długość 177
Cechy: pokrowiec w zestawie, wiatroszczelny, wodoodporny
Dodatkowo: Temperatura ekstremalna:od -29 do -25°C Temperatura komfortu:od -4 do 0°C
Producent: Flexifit

Opis

Podróż w nieznane, przygoda? Słowa te opisują marzenia większości osób – jesteśmy tu by pomóć Państwu spełaniać marzenia. Poniżej prezentujemy najnowszy produkt z kolekcji FXF travel.
Rodzinny biwak, wyprawa. Są to pragnienia każdego z nas, lecz aby wypoczynek był w 100% udany przedstawiamy Państwu przedmiot, który na pewno w tym pomoże. Śpiwór jest niezbędnym sprzętem turystyczno-biwakowym. Niezależnie od rodzaju turystki jest niezwykle potrzebny do przetrwania nocy w komfortowych warunkach. Dzięki doskonałym parametrom termicznym i niewielkim wymiarom można go zabrać ze sobą wszędzie.

Zapytaj o produkt

Produkty podobne

Ostatnio oglądane

Newsletter

Bądź na bieżąco z naszą ofertą, promocjami i ofertami specjalnymi!
Już dziś zapisz się do newslettera!

Najlepszym określeniem sklepu Tutumi jest otwarty. Otwarty na nowe możliwości, na szeroki i zróżnicowany asortyment, ale przede wszystkim otwarty na potrzeby i sugestie naszych Klientów. Wiedza i doświadczenie, jakie zdobyliśmy i cały czas zdobywamy podczas budowania naszej marki pozwala nam zagwarantować obsługę Twojego zamówienia na najwyższym poziomie. Zaufało nam już ponad 500 000 osób, na co wpływają czynniki takie jak najwyższa jakość produktów, bezproblemowy kontakt z klientem oraz bardzo szeroka gama produktów. W skład marki Tutumi wchodzą również marki takie jak Bluegarden, Flexifit oraz Kigu. Dzięki temu nasz asortyment jest kompleksowy i trafia do szerokiego grona Klientów.