Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK
Nowość

Siewnik ręczny z podpórką Bluegarden

Nowość

Siewnik ręczny z podpórką Bluegarden

  • 39,00
  • -
    +

Parametry techniczne

Głębokość pojemnika w cm. 34
Gwarancja: 24 miesiące
Materiał: Polipropylen
Wysokość pojemnika w cm. 21
Szerokość pojemnika w cm. 21
Pojemność litrach 3
Rozrzut: 1,8 - 3,6 m
Producent: Bluegarden

Opis

Ręczny siewnik ogrodowy przeznaczony do rozsiewania nawozów sztucznych, nasion, soli i innych materiałów sypkich.
Jest idealnym urządzeniem do równomiernego rozłożenia- rozsiania środka na powierzchni. Skuteczna i nieskomplikowana konstrukcja daje niezawodność, a wykorzystanie wysokiej jakości materiału odpornego na środki chemiczne i niskie temperatury daje trwałość i możliwość użytkowania przez lata.
Siewnik wyposażony został w zbiornik na materiał rozsiewany o pojemności 3 litrów. Szerokość rozrzutu zależy od szybkości ruchu kołem wyposażonym w korbkę oraz rodzaju rozsiewanego materiału i maksymalnie może wynosić 2 metry.

Zapytaj o produkt

Produkty podobne

Ostatnio oglądane

Newsletter

Bądź na bieżąco z naszą ofertą, promocjami i ofertami specjalnymi!
Już dziś zapisz się do newslettera!

Najlepszym określeniem sklepu Tutumi jest otwarty. Otwarty na nowe możliwości, na szeroki i zróżnicowany asortyment, ale przede wszystkim otwarty na potrzeby i sugestie naszych Klientów. Wiedza i doświadczenie, jakie zdobyliśmy i cały czas zdobywamy podczas budowania naszej marki pozwala nam zagwarantować obsługę Twojego zamówienia na najwyższym poziomie. Zaufało nam już ponad 500 000 osób, na co wpływają czynniki takie jak najwyższa jakość produktów, bezproblemowy kontakt z klientem oraz bardzo szeroka gama produktów. W skład marki Tutumi wchodzą również marki takie jak Bluegarden, Flexifit oraz Kigu. Dzięki temu nasz asortyment jest kompleksowy i trafia do szerokiego grona Klientów.