Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK

Siewnik ręczny 3,5 litra Bluegarden

Siewnik ręczny 3,5 litra Bluegarden

  • 27,00
  • -
    +

Parametry techniczne

Głębokość pojemnika w cm. 16
Gwarancja: 24 miesiące
Materiał: Polipropylen
Wysokość pojemnika w cm. 23
Szerokość pojemnika w cm. 17
Pojemność litrach 3.5
Regulacja: 4-stopniowa
Rozrzut: od 1,8 m do 3,6 m (w zależności od ciężkości rozsiewanego materiału)
Producent: Bluegarden

Opis

SIEWNIK RĘCZNY POJEMNOŚĆ 3,5 LITRA BLUEGARDEN

Praktyczny siewnik ręczny Bluegarden, to niezbędne narzędzie w każdym ogrodzie. Sprawdza się idealnie nie tylko na wiosnę, przez cały rok może być podręcznym przyrządem ogrodowym.
Ręczny siewnik ogrodowy przeznaczony jest do rozsiewania nawozów sztucznych, nasion, soli i innych materiałów sypkich.

Siewnik wyposażony został w zbiornik na materiał rozsiewany o pojemności 3,5 litra. Szerokość rozrzutu zależy od szybkości ruchu kołem wyposażonym w korbkę oraz rodzaju rozsiewanego materiału i maksymalnie może wynosić 2 metry.
Siewnik posiada 4-stopniową relację wysiewu co umożliwia odpowiednie stopniowanie rozsiewania materiału.

Jest to idealne urządzenie do równomiernego rozłożenia – rozsiania środka na powierzchni ziemi. Nieskomplikowana konstrukcja jest niezawodna i skuteczna w działaniu, a wykorzystanie wysokiej jakości materiału odpornego na środki chemiczne, niskie temperatury i uszkodzenia mechaniczne daje trwałość i możliwość użytkowania przez lata.

Zapytaj o produkt

Produkty podobne

Najlepszym określeniem sklepu Tutumi jest otwarty. Otwarty na nowe możliwości, na szeroki i zróżnicowany asortyment, ale przede wszystkim otwarty na potrzeby i sugestie naszych Klientów. Wiedza i doświadczenie, jakie zdobyliśmy i cały czas zdobywamy podczas budowania naszej marki pozwala nam zagwarantować obsługę Twojego zamówienia na najwyższym poziomie. Zaufało nam już ponad 500 000 osób, na co wpływają czynniki takie jak najwyższa jakość produktów, bezproblemowy kontakt z klientem oraz bardzo szeroka gama produktów. W skład marki Tutumi wchodzą również marki takie jak Bluegarden, Flexifit oraz Kigu. Dzięki temu nasz asortyment jest kompleksowy i trafia do szerokiego grona Klientów.

Newsletter

Bądź na bieżąco z naszą ofertą, promocjami i ofertami specjalnymi!
Już dziś zapisz się do newslettera!