Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK
Nowość

Przyczepka ogrodowa 600 kg Bluegarden

Nowość

Przyczepka ogrodowa 600 kg Bluegarden

  • 368,00
  • -
    +

Parametry techniczne

Głębokość: 53
Szerokość: 47
Wysokość: 86
Gwarancja: 24 miesiące
Maksymalne obciążenie 400
Kolor: Zielony
Producent: Bluegarden

Opis

Praktyczna przyczepka ogrodowa wykonana ze stali co daje możliwość załadunku aż do 600 kg. Dzięki stalowej konstrukcji, przyczepka jest bardzo wytrzymała, a praca z jego użyciem jest prosta i przyjemna. Wózek jest przeznaczony do użytku domowego jak i w wielu miejscach pracy – np. na poczcie, magazynie, ogrodzie. Pompowane kółka z bieżnikiem gwarantują idealną przyczepność do podłoża, a antypoślizgowy uchwyt dodatkowo ułatwiają pracę.

Zapytaj o produkt

Produkty podobne

Ostatnio oglądane

Newsletter

Bądź na bieżąco z naszą ofertą, promocjami i ofertami specjalnymi!
Już dziś zapisz się do newslettera!

Najlepszym określeniem sklepu Tutumi jest otwarty. Otwarty na nowe możliwości, na szeroki i zróżnicowany asortyment, ale przede wszystkim otwarty na potrzeby i sugestie naszych Klientów. Wiedza i doświadczenie, jakie zdobyliśmy i cały czas zdobywamy podczas budowania naszej marki pozwala nam zagwarantować obsługę Twojego zamówienia na najwyższym poziomie. Zaufało nam już ponad 500 000 osób, na co wpływają czynniki takie jak najwyższa jakość produktów, bezproblemowy kontakt z klientem oraz bardzo szeroka gama produktów. W skład marki Tutumi wchodzą również marki takie jak Bluegarden, Flexifit oraz Kigu. Dzięki temu nasz asortyment jest kompleksowy i trafia do szerokiego grona Klientów.