Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK

Ochraniacze dziecięce na rolki lub deskorolkę 6-elementów Flexifit

Ochraniacze dziecięce na rolki lub deskorolkę 6-elementów Flexifit

  • 18,90 18,90 18,90
  • -
    +

Parametry techniczne

Producent: FlexiFit

Opis

Bezpieczeństwo i zdrowie dzieci jest dla nas najważniejsze. By nasze dzieci były aktywne fizycznie i spędzały czas na świeżym powietrzu bez ryzyka, nie możemy zapominać o środkach bezpieczeństwa, takich jak ochrona przed urazami.

Przedstawiamy Państwu niezawodny zestaw ochraniaczy dziecięcych składający się z 6 części: 2 osłony na łokcie, 2 osłony na kolana oraz 2 osłony na nadgarstki.

Materiały, z których wykonane są miękkie części ochraniaczy są delikatne i nie podrażniają skóry, a jednocześnie pozwalają jej oddychać, nie powodując pocenia. Jest to świetne rozwiązanie na ciepłe i gorące dni, czyli takie, w których nasze dzieci są najbardziej aktywne.

Za solidnością i skutecznością ochraniaczy przemawiają wykonane z twardego plastiku pancerze oraz precyzyjne szwy, które łączą pancerz z gąbką w jedną, spójną całość.

Dane techniczne:
Skład zestawu: 2 ochraniacze na nadgarstki, 2 ochraniacze na łokcie, 2 ochraniacze na kolana
Wymiary ochraniacza na łokieć: ok. 11×10cm
Wymiary ochraniacza na kolano: ok. 13×11cm
Wymiary ochraniacza na nadgarstek: ok. 15×10cm
Mocowania: elastyczne gumowe paski z zapięciem na rzepy
Materiał wykonania: 100% poliester
Opakowanie: siatkowy pokrowiec
Kolor: niebieski

Zapytaj o produkt

Produkty podobne

Najlepszym określeniem sklepu Tutumi jest otwarty. Otwarty na nowe możliwości, na szeroki i zróżnicowany asortyment, ale przede wszystkim otwarty na potrzeby i sugestie naszych Klientów. Wiedza i doświadczenie, jakie zdobyliśmy i cały czas zdobywamy podczas budowania naszej marki pozwala nam zagwarantować obsługę Twojego zamówienia na najwyższym poziomie. Zaufało nam już ponad 500 000 osób, na co wpływają czynniki takie jak najwyższa jakość produktów, bezproblemowy kontakt z klientem oraz bardzo szeroka gama produktów. W skład marki Tutumi wchodzą również marki takie jak Bluegarden, Flexifit oraz Kigu. Dzięki temu nasz asortyment jest kompleksowy i trafia do szerokiego grona Klientów.

Newsletter

Bądź na bieżąco z naszą ofertą, promocjami i ofertami specjalnymi!
Już dziś zapisz się do newslettera!