Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK
Nowość

Obrzeże trawnikowe palisada ogrodowa 1szt 270128 szary

Nowość

Obrzeże trawnikowe palisada ogrodowa 1szt 270128 szary

  • 5,90
  • -
    +

Parametry techniczne

Długość zestawu: 180 cm.
Ilość sztuk w zestawie: 1
Długość kotwy: 13 cm.
Długość segmentu: 45 cm.
Wysokość: 18 cm.
Producent: Bluegarden

Opis

Palisada ogrodowa jest idealnym produktem, aby na wiosnę niewielkim kosztem odświeżyć swój ukochany ogródek lub upiększyć przestrzeń obok swojego domu czy działki. Nie wymagająca wysiłku w montażu. Każdy element zestawu posiada niezawodny i precyzyjny system łączenia co daje trwały i bardzo stabilny border. Dzięki zwiększonej odporności na warunki atmosferyczne jego wygląd, odcień szarości nie zmieni się przez lata.

Zapytaj o produkt

Produkty podobne

Ostatnio oglądane

Newsletter

Bądź na bieżąco z naszą ofertą, promocjami i ofertami specjalnymi!
Już dziś zapisz się do newslettera!

Najlepszym określeniem sklepu Tutumi jest otwarty. Otwarty na nowe możliwości, na szeroki i zróżnicowany asortyment, ale przede wszystkim otwarty na potrzeby i sugestie naszych Klientów. Wiedza i doświadczenie, jakie zdobyliśmy i cały czas zdobywamy podczas budowania naszej marki pozwala nam zagwarantować obsługę Twojego zamówienia na najwyższym poziomie. Zaufało nam już ponad 500 000 osób, na co wpływają czynniki takie jak najwyższa jakość produktów, bezproblemowy kontakt z klientem oraz bardzo szeroka gama produktów. W skład marki Tutumi wchodzą również marki takie jak Bluegarden, Flexifit oraz Kigu. Dzięki temu nasz asortyment jest kompleksowy i trafia do szerokiego grona Klientów.