Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK
Nowość

Obrzeże trawnikowe Bluegarden brązowy

Nowość

Obrzeże trawnikowe Bluegarden brązowy

  • 9,90 9,90 13,00 16,00
  • -
    +

Parametry techniczne

Długość zestawu: 9 m
Wysokość: 15 cm
Kolor: Brązowy
Producent: Bluegarden

Opis

Obrzeże trawnikowe PALISADAPerfekcyjny ogród, idealna organizacja powierzchni oraz porządek to największe marzenia każdego ogrodnika. Z naszym produktem dostarczamy gotowe rozwiązanie na odpowiednie odseparowanie trawnika od wszelkiego rodzaju innych powierzchni.Palisada wykonana została z niezwykle wytrzymałego, wodoodpornego i elastycznego tworzywa. Dzięki tym właściwościom w łatwy sposób oddzielą Państwo trawnik od rabat kwiatowych, alejek oraz części uprawnej ogrodu.Elastyczność pozwala na dowolne ułożenie produktu w linii prostej bądź bardziej wymyślnych i wyszukanych kształtów

Zapytaj o produkt

Produkty podobne

Ostatnio oglądane

Newsletter

Bądź na bieżąco z naszą ofertą, promocjami i ofertami specjalnymi!
Już dziś zapisz się do newslettera!

Najlepszym określeniem sklepu Tutumi jest otwarty. Otwarty na nowe możliwości, na szeroki i zróżnicowany asortyment, ale przede wszystkim otwarty na potrzeby i sugestie naszych Klientów. Wiedza i doświadczenie, jakie zdobyliśmy i cały czas zdobywamy podczas budowania naszej marki pozwala nam zagwarantować obsługę Twojego zamówienia na najwyższym poziomie. Zaufało nam już ponad 500 000 osób, na co wpływają czynniki takie jak najwyższa jakość produktów, bezproblemowy kontakt z klientem oraz bardzo szeroka gama produktów. W skład marki Tutumi wchodzą również marki takie jak Bluegarden, Flexifit oraz Kigu. Dzięki temu nasz asortyment jest kompleksowy i trafia do szerokiego grona Klientów.