Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK

Opryskiwacz ogrodowy plecakowy TS-01 16 litrów Bluegarden

Opryskiwacz ogrodowy plecakowy TS-01 16 litrów Bluegarden

  • 52,00
  • -
    +

Parametry techniczne

Rodzaj opryskiwacza: Ręczny
Gwarancja: 24 miesiące
Pojemność litrach 16
Producent: Bluegarden

Opis

Ciśnieniowy opryskiwacz ogrodowy pomoże Państwu w pielęgnacji zieleni. Jest on niezwykle prosty w obsłudze i dzięki najwyższej jakości materiałów użytych do produkcji gwarantuje niezawodność. Opryskiwacz wyposażony został w regulowany pasek służący do zawieszenia produktu na ramieniu co zdecydowanie zwiększa jego mobilność. Dźwignia pompująca ciśnienie umożliwia szybkie i łatwe przygotowanie opryskiwacza do pracy.

Zapytaj o produkt

Produkty podobne

Ostatnio oglądane

Newsletter

Bądź na bieżąco z naszą ofertą, promocjami i ofertami specjalnymi!
Już dziś zapisz się do newslettera!

Najlepszym określeniem sklepu Tutumi jest otwarty. Otwarty na nowe możliwości, na szeroki i zróżnicowany asortyment, ale przede wszystkim otwarty na potrzeby i sugestie naszych Klientów. Wiedza i doświadczenie, jakie zdobyliśmy i cały czas zdobywamy podczas budowania naszej marki pozwala nam zagwarantować obsługę Twojego zamówienia na najwyższym poziomie. Zaufało nam już ponad 500 000 osób, na co wpływają czynniki takie jak najwyższa jakość produktów, bezproblemowy kontakt z klientem oraz bardzo szeroka gama produktów. W skład marki Tutumi wchodzą również marki takie jak Bluegarden, Flexifit oraz Kigu. Dzięki temu nasz asortyment jest kompleksowy i trafia do szerokiego grona Klientów.