Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK

Kod rabatowy:blackweek2020

Lampa owadobójcza UV Bluegarden

Lampa owadobójcza UV Bluegarden

 • 29,00
 • -
  +
 • Wybrany wariant jest teraz niedostępny.

  Powiadom mnie, gdy się pojawi:

Parametry techniczne

Gwarancja: 24 miesiące
Producent: Bluegarden

Opis

Lampa jest prostym, praktycznym i ekologicznym elektrycznym zabójcą komarów, który stosuje nowoczesną zasadę fotokatalizatora LED i może emitować światło oraz przyciągać owady i komary do elektrycznie blachy, aby natychmiast je zabić. Jest lekki, łatwy w instalacji i czyszczeniu przy niskim zużyciu energii, co jest idealne do użytku w domu, altance, biurze i innych punktach handlowych.

Czarny kolor. Materiał: aluminium i ABS. Rozmiar: 26,5 * 11,5 * 11,5 cm. Moc: 110V. Bez substancji chemicznych i hipoalergicznych. Wykorzystuje ultrafioletowe niebieskie światło, aby wabić latające owady do naładowanej elektrycznie metalowej siatki, aby je skutecznie zniszczyć. Wysoka wydajność przy niskim zużyciu energii. Nie potrzeba żadnych środków owadobójczych ani chemikaliów. Specjalnie zaprojektowane wewnętrzne niebieskie światło jest nieszkodliwe dla ludzkich ciał i zwierząt domowych Automatycznie niszczy owady, komary, muchy, osy, robaki i wiele innych

Zapytaj o produkt

Do produktu polecamy

  Newsletter

  Bądź na bieżąco z naszą ofertą, promocjami i ofertami specjalnymi!
  Już dziś zapisz się do newslettera!