Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK

Deskorolka Fishboard Print F6 Flexifit

Deskorolka Fishboard Print F6 Flexifit

  • 55,00 55,00 55,00 55,00 55,00
  • -
    +

Parametry techniczne

Długość blatu 56
Wysokość blatu: 13
Szerokość blatu 15
Szerokość kółek: 4,5
Średnica kółek: 6
Materiał wykonania blatu: soft-PU
Materiał wykonania kółek: poliuretan
Materiał wykonania trucków: aluminium
Łożyska: ABEC-7
Sugerowana waga użytkownika: 75 kg
Maksymalna waga użytkownika: 100 kg
Producent: Flexifit

Opis

Idealna do miasta
Nowoczesny wygląd i jaskrawe kolory zwracają na siebie uwagę zarówno w dzień i w nocy. Blat deskorolki FLEXIFIT jest wykonany z materiału soft-PU w neonowym kolorze, dzięki temu fiszka idealnie wkomponowuje się w miejski rytm.

Wytrzymałość i bezpieczeństwo
Dzięki lekkiej, a zarazem wytrzymałej budowie, deskorolka Flexifit jest wręcz stworzona do sprawnego poruszania się po mieście. Blat deskorolki wykonany jest z twardego tworzywa, a jego powierzchnia uniemożliwia ześlizgnięcie się. Jego długość wynosi 56 cm, a dopuszczalna masa użytkownika to 100 kilogramów (sugerowana to maksymalnie 75 kg), dzięki czemu mogą jej bezpiecznie używać nie tylko dzieci, ale również młodzież i dorośli.

Optymalna budowa
Dzięki ergonomicznym kształtom blatu, wytrzymałym truckom i szerokim kółkom, fishboard zapewnia bezpieczną i kontrolowaną jazdę. Łożyska ABEC-7 pozwalają na osiągnięcie wysokich prędkości bez wielkiego wysiłku. Trucki z aluminium reagują na każdy ruch stopami, dzięki czemu można łatwo sterować deskorolką podczas jazdy. Kółka z poliuteranu łagodzą nierówności podłoża, co czyni z fiszki Flexifit doskonały środek transportu nawet na dłuższe odcinki bez uczucia dyskomfortu.

Zapytaj o produkt

Produkty podobne

Ostatnio oglądane

Newsletter

Bądź na bieżąco z naszą ofertą, promocjami i ofertami specjalnymi!
Już dziś zapisz się do newslettera!

Najlepszym określeniem sklepu Tutumi jest otwarty. Otwarty na nowe możliwości, na szeroki i zróżnicowany asortyment, ale przede wszystkim otwarty na potrzeby i sugestie naszych Klientów. Wiedza i doświadczenie, jakie zdobyliśmy i cały czas zdobywamy podczas budowania naszej marki pozwala nam zagwarantować obsługę Twojego zamówienia na najwyższym poziomie. Zaufało nam już ponad 500 000 osób, na co wpływają czynniki takie jak najwyższa jakość produktów, bezproblemowy kontakt z klientem oraz bardzo szeroka gama produktów. W skład marki Tutumi wchodzą również marki takie jak Bluegarden, Flexifit oraz Kigu. Dzięki temu nasz asortyment jest kompleksowy i trafia do szerokiego grona Klientów.