Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK

Deskorolka Fishboard F3 Flexifit

Deskorolka Fishboard F3 Flexifit

  • 59,00 59,00 59,00
  • -
    +

Parametry techniczne

Długość blatu 56
Wysokość blatu: 13
Szerokość blatu 15
Szerokość kółek: 4,5
Średnica kółek: 6
Materiał wykonania blatu: soft-PU
Materiał wykonania kółek: poliuretan
Materiał wykonania trucków: aluminium
Łożyska: ABEC-7
Sugerowana waga użytkownika: 75 kg
Maksymalna waga użytkownika: 100 kg
Producent: FlexiFit

Opis

Idealna do miasta
Nowoczesny wygląd i jaskrawe kolory zwracają na siebie uwagę zarówno w dzień i w nocy. Blat deskorolki FLEXIFIT jest wykonany z materiału soft-PU w neonowym kolorze, dzięki temu fiszka idealnie wkomponowuje się w miejski rytm.

Wytrzymałość i bezpieczeństwo
Dzięki lekkiej, a zarazem wytrzymałej budowie, deskorolka Flexifit jest wręcz stworzona do sprawnego poruszania się po mieście. Blat deskorolki wykonany jest z twardego tworzywa, a jego powierzchnia uniemożliwia ześlizgnięcie się. Jego długość wynosi 56 cm, a dopuszczalna masa użytkownika to 100 kilogramów (sugerowana to maksymalnie 75 kg), dzięki czemu mogą jej bezpiecznie używać nie tylko dzieci, ale również młodzież i dorośli.

Optymalna budowa
Dzięki ergonomicznym kształtom blatu, wytrzymałym truckom i szerokim kółkom, fishboard zapewnia bezpieczną i kontrolowaną jazdę. Łożyska ABEC-7 pozwalają na osiągnięcie wysokich prędkości bez wielkiego wysiłku. Trucki z aluminium reagują na każdy ruch stopami, dzięki czemu można łatwo sterować deskorolką podczas jazdy. Kółka z poliuteranu łagodzą nierówności podłoża, co czyni z fiszki Flexifit doskonały środek transportu nawet na dłuższe odcinki bez uczucia dyskomfortu.

Zapytaj o produkt

Produkty podobne

Newsletter

Bądź na bieżąco z naszą ofertą, promocjami i ofertami specjalnymi!
Już dziś zapisz się do newslettera!